| Marka | SANDISK |
| Yükseklik | 8,4 mm |
| Genişlik | 21,8 mm |
| Derinlik | 59,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Form faktörü | Kaymalı |
| Ürün rengi | Siyah, Kırmızı |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Tak ve kullan | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapasite | 32 GB |
| Boyun bandı | Hayır |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Hayır |
| Boyun askısı dahil | Hayır |
| Marka | SANDISK |
| Yükseklik | 8,4 mm |
| Genişlik | 21,8 mm |
| Derinlik | 59,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Form faktörü | Kaymalı |
| Ürün rengi | Siyah, Kırmızı |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Tak ve kullan | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapasite | 32 GB |
| Boyun bandı | Hayır |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Hayır |
| Boyun askısı dahil | Hayır |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
781,70 ₺ | 284,31 ₺ X 3 = 852,92 ₺ | 150,83 ₺ X 6 = 904,98 ₺ | 107,41 ₺ X 9 = 966,66 ₺ |
![]() |
781,70 ₺ | 283,52 ₺ X 3 = 850,57 ₺ | 150,95 ₺ X 6 = 905,68 ₺ | 107,68 ₺ X 9 = 969,16 ₺ |
![]() |
781,70 ₺ | 282,30 ₺ X 3 = 846,90 ₺ | 150,41 ₺ X 6 = 902,48 ₺ | 107,41 ₺ X 9 = 966,66 ₺ |
![]() |
795,38 ₺ | - | - | - |
![]() |
781,70 ₺ | 282,01 ₺ X 3 = 846,04 ₺ | 150,26 ₺ X 6 = 901,54 ₺ | 107,14 ₺ X 9 = 964,23 ₺ |
![]() |
781,70 ₺ | 282,30 ₺ X 3 = 846,90 ₺ | 150,41 ₺ X 6 = 902,48 ₺ | 107,41 ₺ X 9 = 966,66 ₺ |
![]() |
781,70 ₺ | - | - | - |
![]() |
781,70 ₺ | 282,30 ₺ X 3 = 846,90 ₺ | 150,41 ₺ X 6 = 902,48 ₺ | 107,41 ₺ X 9 = 966,66 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 781,70 ₺ X 1 = 781,70 ₺ |
| 3 - Taksit | 283,89 ₺ X 3 = 851,67 ₺ |
| 6 - Taksit | 151,26 ₺ X 6 = 907,56 ₺ |
| 9 - Taksit | 108,49 ₺ X 9 = 976,43 ₺ |
| 12 - Taksit | 86,70 ₺ X 12 = 1.040,37 ₺ |
| 15 - Taksit | 75,99 ₺ X 15 = 1.139,88 ₺ |
| 18 - Taksit | 67,57 ₺ X 18 = 1.216,18 ₺ |
| 21 - Taksit | 61,74 ₺ X 21 = 1.296,46 ₺ |
| 24 - Taksit | 57,45 ₺ X 24 = 1.378,69 ₺ |
| 27 - Taksit | 55,63 ₺ X 27 = 1.501,97 ₺ |
| 30 - Taksit | 53,21 ₺ X 30 = 1.596,16 ₺ |
| 33 - Taksit | 51,15 ₺ X 33 = 1.688,09 ₺ |
| 36 - Taksit | 49,63 ₺ X 36 = 1.786,51 ₺ |









