| Marka | SANDISK |
| Yükseklik | 8,4 mm |
| Genişlik | 21,8 mm |
| Derinlik | 59,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Form faktörü | Kaymalı |
| Ürün rengi | Siyah, Kırmızı |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Tak ve kullan | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapasite | 16 GB |
| Boyun bandı | Hayır |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Hayır |
| Açıklama Diğer | gecepazari1 |
| Boyun askısı dahil | Hayır |
| Marka | SANDISK |
| Yükseklik | 8,4 mm |
| Genişlik | 21,8 mm |
| Derinlik | 59,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Form faktörü | Kaymalı |
| Ürün rengi | Siyah, Kırmızı |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Tak ve kullan | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapasite | 16 GB |
| Boyun bandı | Hayır |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Hayır |
| Açıklama Diğer | gecepazari1 |
| Boyun askısı dahil | Hayır |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
648,65 ₺ | 235,91 ₺ X 3 = 707,74 ₺ | 125,16 ₺ X 6 = 750,94 ₺ | 89,12 ₺ X 9 = 802,12 ₺ |
![]() |
648,65 ₺ | 235,26 ₺ X 3 = 705,79 ₺ | 125,25 ₺ X 6 = 751,52 ₺ | 89,35 ₺ X 9 = 804,19 ₺ |
![]() |
648,65 ₺ | 234,25 ₺ X 3 = 702,75 ₺ | 124,81 ₺ X 6 = 748,86 ₺ | 89,12 ₺ X 9 = 802,12 ₺ |
![]() |
660,00 ₺ | - | - | - |
![]() |
648,65 ₺ | 234,01 ₺ X 3 = 702,03 ₺ | 124,68 ₺ X 6 = 748,09 ₺ | 88,90 ₺ X 9 = 800,11 ₺ |
![]() |
648,65 ₺ | 234,25 ₺ X 3 = 702,75 ₺ | 124,81 ₺ X 6 = 748,86 ₺ | 89,12 ₺ X 9 = 802,12 ₺ |
![]() |
648,65 ₺ | - | - | - |
![]() |
648,65 ₺ | 234,25 ₺ X 3 = 702,75 ₺ | 124,81 ₺ X 6 = 748,86 ₺ | 89,12 ₺ X 9 = 802,12 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 648,65 ₺ X 1 = 648,65 ₺ |
| 3 - Taksit | 235,57 ₺ X 3 = 706,70 ₺ |
| 6 - Taksit | 125,51 ₺ X 6 = 753,08 ₺ |
| 9 - Taksit | 90,03 ₺ X 9 = 810,23 ₺ |
| 12 - Taksit | 71,94 ₺ X 12 = 863,29 ₺ |
| 15 - Taksit | 63,06 ₺ X 15 = 945,86 ₺ |
| 18 - Taksit | 56,06 ₺ X 18 = 1.009,17 ₺ |
| 21 - Taksit | 51,23 ₺ X 21 = 1.075,78 ₺ |
| 24 - Taksit | 47,67 ₺ X 24 = 1.144,02 ₺ |
| 27 - Taksit | 46,16 ₺ X 27 = 1.246,31 ₺ |
| 30 - Taksit | 44,15 ₺ X 30 = 1.324,47 ₺ |
| 33 - Taksit | 42,45 ₺ X 33 = 1.400,76 ₺ |
| 36 - Taksit | 41,18 ₺ X 36 = 1.482,42 ₺ |









