| Marka | SANDISK |
| Ağırlık | 9,1 g |
| Yükseklik | 20,1 mm |
| Genişlik | 38,1 mm |
| Derinlik | 9,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Paket ağırlığı | 28,3 g |
| Ambalaj derinliği | 11,7 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 152,4 mm |
| Ambalaj genişliği | 101,6 mm |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Form faktörü | Kaymalı |
| Ürün rengi | Siyah, Gümüş |
| Anahtarlık | Hayır |
| Macintosh bağlantısı | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64,Windows Vista Business,Windows Vista Business x64,Windows Vista Enterprise,Windows Vista Enterprise x64,Windows Vista Home Basic,Windows Vista Home Basic x64,Windows Vista Home Premium,Windows Vista Home Premium x64,Windows Vista Ultimate,Windows Vista Ultimate x64 |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Araç arayüzü | USB Type-A / USB Type-C |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Mobil çalışma sistemleri destekli | Android |
| Kapasite | 64 GB |
| Okuma hızı (USB 3.0 (3.1 Gen 1)) | 150 MB/s |
| Ana karton uzunluğu | 18,1 cm |
| Ana karton genişliği | 11,9 cm |
| Mastır karton ağırlığı | 797,5 g |
| Mastır karton uzunluğu | 19,2 cm |
| Mastır karton başına miktar | 25 adet |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Okuma hızı USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 150 MB/s |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Marka | SANDISK |
| Ağırlık | 9,1 g |
| Yükseklik | 20,1 mm |
| Genişlik | 38,1 mm |
| Derinlik | 9,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Paket ağırlığı | 28,3 g |
| Ambalaj derinliği | 11,7 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 152,4 mm |
| Ambalaj genişliği | 101,6 mm |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Form faktörü | Kaymalı |
| Ürün rengi | Siyah, Gümüş |
| Anahtarlık | Hayır |
| Macintosh bağlantısı | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64,Windows Vista Business,Windows Vista Business x64,Windows Vista Enterprise,Windows Vista Enterprise x64,Windows Vista Home Basic,Windows Vista Home Basic x64,Windows Vista Home Premium,Windows Vista Home Premium x64,Windows Vista Ultimate,Windows Vista Ultimate x64 |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Araç arayüzü | USB Type-A / USB Type-C |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Mobil çalışma sistemleri destekli | Android |
| Kapasite | 64 GB |
| Okuma hızı (USB 3.0 (3.1 Gen 1)) | 150 MB/s |
| Ana karton uzunluğu | 18,1 cm |
| Ana karton genişliği | 11,9 cm |
| Mastır karton ağırlığı | 797,5 g |
| Mastır karton uzunluğu | 19,2 cm |
| Mastır karton başına miktar | 25 adet |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Okuma hızı USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 150 MB/s |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
1.264,63 ₺ | 459,94 ₺ X 3 = 1.379,83 ₺ | 244,01 ₺ X 6 = 1.464,06 ₺ | 173,76 ₺ X 9 = 1.563,84 ₺ |
![]() |
1.264,63 ₺ | 458,68 ₺ X 3 = 1.376,04 ₺ | 244,20 ₺ X 6 = 1.465,20 ₺ | 174,21 ₺ X 9 = 1.567,88 ₺ |
![]() |
1.264,63 ₺ | 456,70 ₺ X 3 = 1.370,10 ₺ | 243,34 ₺ X 6 = 1.460,01 ₺ | 173,76 ₺ X 9 = 1.563,84 ₺ |
![]() |
1.286,76 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.264,63 ₺ | 456,23 ₺ X 3 = 1.368,70 ₺ | 243,08 ₺ X 6 = 1.458,49 ₺ | 173,32 ₺ X 9 = 1.559,92 ₺ |
![]() |
1.264,63 ₺ | 456,70 ₺ X 3 = 1.370,10 ₺ | 243,34 ₺ X 6 = 1.460,01 ₺ | 173,76 ₺ X 9 = 1.563,84 ₺ |
![]() |
1.264,63 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.264,63 ₺ | 456,70 ₺ X 3 = 1.370,10 ₺ | 243,34 ₺ X 6 = 1.460,01 ₺ | 173,76 ₺ X 9 = 1.563,84 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 1.264,63 ₺ X 1 = 1.264,63 ₺ |
| 3 - Taksit | 459,27 ₺ X 3 = 1.377,81 ₺ |
| 6 - Taksit | 244,71 ₺ X 6 = 1.468,23 ₺ |
| 9 - Taksit | 175,52 ₺ X 9 = 1.579,64 ₺ |
| 12 - Taksit | 140,26 ₺ X 12 = 1.683,09 ₺ |
| 15 - Taksit | 122,94 ₺ X 15 = 1.844,08 ₺ |
| 18 - Taksit | 109,31 ₺ X 18 = 1.967,51 ₺ |
| 21 - Taksit | 99,88 ₺ X 21 = 2.097,38 ₺ |
| 24 - Taksit | 92,93 ₺ X 24 = 2.230,42 ₺ |
| 27 - Taksit | 89,99 ₺ X 27 = 2.429,85 ₺ |
| 30 - Taksit | 86,07 ₺ X 30 = 2.582,24 ₺ |
| 33 - Taksit | 82,76 ₺ X 33 = 2.730,96 ₺ |
| 36 - Taksit | 80,28 ₺ X 36 = 2.890,18 ₺ |









