| Marka | SANDISK |
| Yükseklik | 6,6 mm |
| Genişlik | 13,2 mm |
| Derinlik | 42,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Siyah, Gümüş |
| Tak ve kullan | Evet |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.0 |
| Kapasite | 64 GB |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Şifre koruması | Evet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Ağırlık | 4,5 g |
| Marka | SANDISK |
| Yükseklik | 6,6 mm |
| Genişlik | 13,2 mm |
| Derinlik | 42,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Siyah, Gümüş |
| Tak ve kullan | Evet |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.0 |
| Kapasite | 64 GB |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Şifre koruması | Evet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Ağırlık | 4,5 g |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
1.111,37 ₺ | 404,21 ₺ X 3 = 1.212,62 ₺ | 214,44 ₺ X 6 = 1.286,64 ₺ | 152,70 ₺ X 9 = 1.374,33 ₺ |
![]() |
1.111,37 ₺ | 403,10 ₺ X 3 = 1.209,29 ₺ | 214,61 ₺ X 6 = 1.287,64 ₺ | 153,10 ₺ X 9 = 1.377,88 ₺ |
![]() |
1.111,37 ₺ | 401,35 ₺ X 3 = 1.204,06 ₺ | 213,85 ₺ X 6 = 1.283,08 ₺ | 152,70 ₺ X 9 = 1.374,33 ₺ |
![]() |
1.130,82 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.111,37 ₺ | 400,95 ₺ X 3 = 1.202,84 ₺ | 213,62 ₺ X 6 = 1.281,75 ₺ | 152,32 ₺ X 9 = 1.370,88 ₺ |
![]() |
1.111,37 ₺ | 401,35 ₺ X 3 = 1.204,06 ₺ | 213,85 ₺ X 6 = 1.283,08 ₺ | 152,70 ₺ X 9 = 1.374,33 ₺ |
![]() |
1.111,37 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.111,37 ₺ | 401,35 ₺ X 3 = 1.204,06 ₺ | 213,85 ₺ X 6 = 1.283,08 ₺ | 152,70 ₺ X 9 = 1.374,33 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 1.111,37 ₺ X 1 = 1.111,37 ₺ |
| 3 - Taksit | 403,61 ₺ X 3 = 1.210,84 ₺ |
| 6 - Taksit | 215,05 ₺ X 6 = 1.290,31 ₺ |
| 9 - Taksit | 154,25 ₺ X 9 = 1.388,22 ₺ |
| 12 - Taksit | 123,26 ₺ X 12 = 1.479,13 ₺ |
| 15 - Taksit | 108,04 ₺ X 15 = 1.620,61 ₺ |
| 18 - Taksit | 96,06 ₺ X 18 = 1.729,08 ₺ |
| 21 - Taksit | 87,77 ₺ X 21 = 1.843,21 ₺ |
| 24 - Taksit | 81,67 ₺ X 24 = 1.960,13 ₺ |
| 27 - Taksit | 79,09 ₺ X 27 = 2.135,39 ₺ |
| 30 - Taksit | 75,64 ₺ X 30 = 2.269,31 ₺ |
| 33 - Taksit | 72,73 ₺ X 33 = 2.400,01 ₺ |
| 36 - Taksit | 70,55 ₺ X 36 = 2.539,93 ₺ |









