| Marka | SANDISK |
| Yükseklik | 6,6 mm |
| Genişlik | 13,2 mm |
| Derinlik | 42,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Siyah, Gümüş |
| Tak ve kullan | Evet |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapasite | 128 GB |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Şifre koruması | Evet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Marka | SANDISK |
| Yükseklik | 6,6 mm |
| Genişlik | 13,2 mm |
| Derinlik | 42,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Siyah, Gümüş |
| Tak ve kullan | Evet |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapasite | 128 GB |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Şifre koruması | Evet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
1.723,79 ₺ | 626,94 ₺ X 3 = 1.880,83 ₺ | 332,60 ₺ X 6 = 1.995,63 ₺ | 236,85 ₺ X 9 = 2.131,64 ₺ |
![]() |
1.723,79 ₺ | 625,22 ₺ X 3 = 1.875,65 ₺ | 332,86 ₺ X 6 = 1.997,18 ₺ | 237,46 ₺ X 9 = 2.137,15 ₺ |
![]() |
1.723,79 ₺ | 622,52 ₺ X 3 = 1.867,55 ₺ | 331,69 ₺ X 6 = 1.990,11 ₺ | 236,85 ₺ X 9 = 2.131,64 ₺ |
![]() |
1.753,95 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.723,79 ₺ | 621,89 ₺ X 3 = 1.865,66 ₺ | 331,34 ₺ X 6 = 1.988,04 ₺ | 236,25 ₺ X 9 = 2.126,29 ₺ |
![]() |
1.723,79 ₺ | 622,52 ₺ X 3 = 1.867,55 ₺ | 331,69 ₺ X 6 = 1.990,11 ₺ | 236,85 ₺ X 9 = 2.131,64 ₺ |
![]() |
1.723,79 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.723,79 ₺ | 622,52 ₺ X 3 = 1.867,55 ₺ | 331,69 ₺ X 6 = 1.990,11 ₺ | 236,85 ₺ X 9 = 2.131,64 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 1.723,79 ₺ X 1 = 1.723,79 ₺ |
| 3 - Taksit | 626,02 ₺ X 3 = 1.878,07 ₺ |
| 6 - Taksit | 333,55 ₺ X 6 = 2.001,32 ₺ |
| 9 - Taksit | 239,24 ₺ X 9 = 2.153,18 ₺ |
| 12 - Taksit | 191,18 ₺ X 12 = 2.294,19 ₺ |
| 15 - Taksit | 167,58 ₺ X 15 = 2.513,63 ₺ |
| 18 - Taksit | 148,99 ₺ X 18 = 2.681,87 ₺ |
| 21 - Taksit | 136,14 ₺ X 21 = 2.858,90 ₺ |
| 24 - Taksit | 126,68 ₺ X 24 = 3.040,24 ₺ |
| 27 - Taksit | 122,67 ₺ X 27 = 3.312,09 ₺ |
| 30 - Taksit | 117,33 ₺ X 30 = 3.519,80 ₺ |
| 33 - Taksit | 112,80 ₺ X 33 = 3.722,52 ₺ |
| 36 - Taksit | 109,43 ₺ X 36 = 3.939,55 ₺ |









