| Marka | SANDISK |
| Ağırlık | 13,61 g |
| Yükseklik | 56,8 mm |
| Genişlik | 21,3 mm |
| Derinlik | 10,8 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Paket ağırlığı | 32,81 g |
| Ambalaj derinliği | 11,9 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 152,4 mm |
| Ambalaj genişliği | 101,6 mm |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CE, FCC, KCC |
| Form faktörü | Kaymalı |
| Ürün rengi | Siyah |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Anahtarlık | Evet |
| Macintosh bağlantısı | Evet |
| Okuma hızı, ortam | 100 MB/s |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapasite | 128 GB |
| Ana karton uzunluğu | 15,9 cm |
| Ana karton genişliği | 10,5 cm |
| Mastır karton ağırlığı | 918,17 g |
| Mastır karton uzunluğu | 17,8 cm |
| Mastır karton başına miktar | 25 adet |
| Ürünle gelen yazılım | SanDisk SecureAccess |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Güvenlik algoritması destekli | 128-bit AES |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| Şifre koruması | Evet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Marka | SANDISK |
| Ağırlık | 13,61 g |
| Yükseklik | 56,8 mm |
| Genişlik | 21,3 mm |
| Derinlik | 10,8 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Paket ağırlığı | 32,81 g |
| Ambalaj derinliği | 11,9 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 152,4 mm |
| Ambalaj genişliği | 101,6 mm |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CE, FCC, KCC |
| Form faktörü | Kaymalı |
| Ürün rengi | Siyah |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Anahtarlık | Evet |
| Macintosh bağlantısı | Evet |
| Okuma hızı, ortam | 100 MB/s |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapasite | 128 GB |
| Ana karton uzunluğu | 15,9 cm |
| Ana karton genişliği | 10,5 cm |
| Mastır karton ağırlığı | 918,17 g |
| Mastır karton uzunluğu | 17,8 cm |
| Mastır karton başına miktar | 25 adet |
| Ürünle gelen yazılım | SanDisk SecureAccess |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Güvenlik algoritması destekli | 128-bit AES |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| Şifre koruması | Evet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
1.641,82 ₺ | 597,13 ₺ X 3 = 1.791,39 ₺ | 316,79 ₺ X 6 = 1.900,73 ₺ | 225,59 ₺ X 9 = 2.030,27 ₺ |
![]() |
1.641,82 ₺ | 595,49 ₺ X 3 = 1.786,46 ₺ | 317,03 ₺ X 6 = 1.902,21 ₺ | 226,17 ₺ X 9 = 2.035,52 ₺ |
![]() |
1.641,82 ₺ | 592,91 ₺ X 3 = 1.778,74 ₺ | 315,91 ₺ X 6 = 1.895,48 ₺ | 225,59 ₺ X 9 = 2.030,27 ₺ |
![]() |
1.670,55 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.641,82 ₺ | 592,31 ₺ X 3 = 1.776,94 ₺ | 315,58 ₺ X 6 = 1.893,51 ₺ | 225,02 ₺ X 9 = 2.025,18 ₺ |
![]() |
1.641,82 ₺ | 592,91 ₺ X 3 = 1.778,74 ₺ | 315,91 ₺ X 6 = 1.895,48 ₺ | 225,59 ₺ X 9 = 2.030,27 ₺ |
![]() |
1.641,82 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.641,82 ₺ | 592,91 ₺ X 3 = 1.778,74 ₺ | 315,91 ₺ X 6 = 1.895,48 ₺ | 225,59 ₺ X 9 = 2.030,27 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 1.641,82 ₺ X 1 = 1.641,82 ₺ |
| 3 - Taksit | 596,25 ₺ X 3 = 1.788,76 ₺ |
| 6 - Taksit | 317,69 ₺ X 6 = 1.906,15 ₺ |
| 9 - Taksit | 227,87 ₺ X 9 = 2.050,79 ₺ |
| 12 - Taksit | 182,09 ₺ X 12 = 2.185,09 ₺ |
| 15 - Taksit | 159,61 ₺ X 15 = 2.394,10 ₺ |
| 18 - Taksit | 141,91 ₺ X 18 = 2.554,34 ₺ |
| 21 - Taksit | 129,66 ₺ X 21 = 2.722,95 ₺ |
| 24 - Taksit | 120,65 ₺ X 24 = 2.895,67 ₺ |
| 27 - Taksit | 116,84 ₺ X 27 = 3.154,59 ₺ |
| 30 - Taksit | 111,75 ₺ X 30 = 3.352,42 ₺ |
| 33 - Taksit | 107,44 ₺ X 33 = 3.545,50 ₺ |
| 36 - Taksit | 104,23 ₺ X 36 = 3.752,21 ₺ |









