| Marka | SANDISK |
| Ağırlık | 2,5 g |
| Yükseklik | 41,5 mm |
| Genişlik | 17,6 mm |
| Derinlik | 7,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Paket ağırlığı | 21,7 g |
| Ambalaj derinliği | 6,35 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 127 mm |
| Ambalaj genişliği | 76,2 mm |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CE, FCC |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Siyah, Kırmızı |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Bootable | Hayır |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 7,Windows 8,Windows Vista Business |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Linux çalışma sistemleri | Evet |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 2.0 |
| Kapasite | 64 GB |
| Ana karton uzunluğu | 14,6 cm |
| Ana karton genişliği | 8,6 cm |
| Mastır karton ağırlığı | 1,17 kg |
| Mastır karton uzunluğu | 26,4 cm |
| Mastır karton başına miktar | 50 adet |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Marka | SANDISK |
| Ağırlık | 2,5 g |
| Yükseklik | 41,5 mm |
| Genişlik | 17,6 mm |
| Derinlik | 7,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Paket ağırlığı | 21,7 g |
| Ambalaj derinliği | 6,35 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 127 mm |
| Ambalaj genişliği | 76,2 mm |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CE, FCC |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Siyah, Kırmızı |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Bootable | Hayır |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 7,Windows 8,Windows Vista Business |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Linux çalışma sistemleri | Evet |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 2.0 |
| Kapasite | 64 GB |
| Ana karton uzunluğu | 14,6 cm |
| Ana karton genişliği | 8,6 cm |
| Mastır karton ağırlığı | 1,17 kg |
| Mastır karton uzunluğu | 26,4 cm |
| Mastır karton başına miktar | 50 adet |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
936,14 ₺ | 340,48 ₺ X 3 = 1.021,43 ₺ | 180,63 ₺ X 6 = 1.083,77 ₺ | 128,63 ₺ X 9 = 1.157,64 ₺ |
![]() |
936,14 ₺ | 339,54 ₺ X 3 = 1.018,62 ₺ | 180,77 ₺ X 6 = 1.084,62 ₺ | 128,96 ₺ X 9 = 1.160,63 ₺ |
![]() |
936,14 ₺ | 338,07 ₺ X 3 = 1.014,22 ₺ | 180,13 ₺ X 6 = 1.080,78 ₺ | 128,63 ₺ X 9 = 1.157,64 ₺ |
![]() |
952,53 ₺ | - | - | - |
![]() |
936,14 ₺ | 337,73 ₺ X 3 = 1.013,19 ₺ | 179,94 ₺ X 6 = 1.079,65 ₺ | 128,30 ₺ X 9 = 1.154,73 ₺ |
![]() |
936,14 ₺ | 338,07 ₺ X 3 = 1.014,22 ₺ | 180,13 ₺ X 6 = 1.080,78 ₺ | 128,63 ₺ X 9 = 1.157,64 ₺ |
![]() |
936,14 ₺ | - | - | - |
![]() |
936,14 ₺ | 338,07 ₺ X 3 = 1.014,22 ₺ | 180,13 ₺ X 6 = 1.080,78 ₺ | 128,63 ₺ X 9 = 1.157,64 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 936,14 ₺ X 1 = 936,14 ₺ |
| 3 - Taksit | 339,98 ₺ X 3 = 1.019,93 ₺ |
| 6 - Taksit | 181,14 ₺ X 6 = 1.086,86 ₺ |
| 9 - Taksit | 129,93 ₺ X 9 = 1.169,34 ₺ |
| 12 - Taksit | 103,83 ₺ X 12 = 1.245,91 ₺ |
| 15 - Taksit | 91,01 ₺ X 15 = 1.365,09 ₺ |
| 18 - Taksit | 80,91 ₺ X 18 = 1.456,45 ₺ |
| 21 - Taksit | 73,93 ₺ X 21 = 1.552,59 ₺ |
| 24 - Taksit | 68,79 ₺ X 24 = 1.651,08 ₺ |
| 27 - Taksit | 66,62 ₺ X 27 = 1.798,71 ₺ |
| 30 - Taksit | 63,72 ₺ X 30 = 1.911,51 ₺ |
| 33 - Taksit | 61,26 ₺ X 33 = 2.021,60 ₺ |
| 36 - Taksit | 59,43 ₺ X 36 = 2.139,46 ₺ |









