| Marka | SANDISK |
| Yükseklik | 6,6 mm |
| Genişlik | 13,2 mm |
| Derinlik | 42,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Siyah, Paslanmaz çelik |
| Muhafaza malzemesi | Metal |
| Anahtarlık | Evet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.0 |
| Kapasite | 32 GB |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Evet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Paket ağırlığı | 20 kg |
| Ambalaj genişliği | 153 mm |
| Ambalaj derinliği | 102 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 8 mm |
| Marka | SANDISK |
| Yükseklik | 6,6 mm |
| Genişlik | 13,2 mm |
| Derinlik | 42,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Siyah, Paslanmaz çelik |
| Muhafaza malzemesi | Metal |
| Anahtarlık | Evet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.0 |
| Kapasite | 32 GB |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Evet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Paket ağırlığı | 20 kg |
| Ambalaj genişliği | 153 mm |
| Ambalaj derinliği | 102 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 8 mm |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
283,93 ₺ | 103,27 ₺ X 3 = 309,80 ₺ | 54,78 ₺ X 6 = 328,71 ₺ | 39,01 ₺ X 9 = 351,11 ₺ |
![]() |
283,93 ₺ | 102,98 ₺ X 3 = 308,95 ₺ | 54,83 ₺ X 6 = 328,96 ₺ | 39,11 ₺ X 9 = 352,02 ₺ |
![]() |
283,93 ₺ | 102,54 ₺ X 3 = 307,61 ₺ | 54,63 ₺ X 6 = 327,80 ₺ | 39,01 ₺ X 9 = 351,11 ₺ |
![]() |
288,90 ₺ | - | - | - |
![]() |
283,93 ₺ | 102,43 ₺ X 3 = 307,30 ₺ | 54,58 ₺ X 6 = 327,46 ₺ | 38,91 ₺ X 9 = 350,23 ₺ |
![]() |
283,93 ₺ | 102,54 ₺ X 3 = 307,61 ₺ | 54,63 ₺ X 6 = 327,80 ₺ | 39,01 ₺ X 9 = 351,11 ₺ |
![]() |
283,93 ₺ | - | - | - |
![]() |
283,93 ₺ | 102,54 ₺ X 3 = 307,61 ₺ | 54,63 ₺ X 6 = 327,80 ₺ | 39,01 ₺ X 9 = 351,11 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 283,93 ₺ X 1 = 283,93 ₺ |
| 3 - Taksit | 103,11 ₺ X 3 = 309,34 ₺ |
| 6 - Taksit | 54,94 ₺ X 6 = 329,65 ₺ |
| 9 - Taksit | 39,41 ₺ X 9 = 354,66 ₺ |
| 12 - Taksit | 31,49 ₺ X 12 = 377,89 ₺ |
| 15 - Taksit | 27,60 ₺ X 15 = 414,03 ₺ |
| 18 - Taksit | 24,54 ₺ X 18 = 441,74 ₺ |
| 21 - Taksit | 22,42 ₺ X 21 = 470,90 ₺ |
| 24 - Taksit | 20,87 ₺ X 24 = 500,77 ₺ |
| 27 - Taksit | 20,21 ₺ X 27 = 545,55 ₺ |
| 30 - Taksit | 19,33 ₺ X 30 = 579,76 ₺ |
| 33 - Taksit | 18,58 ₺ X 33 = 613,15 ₺ |
| 36 - Taksit | 18,02 ₺ X 36 = 648,90 ₺ |









