| Marka | SANDISK |
| Yükseklik | 8,6 mm |
| Genişlik | 12,2 mm |
| Derinlik | 44,6 mm |
| Form faktörü | Fırdöndü |
| Ürün rengi | Siyah |
| Anahtarlık | Evet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Uyumlu işletim sistemi | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X v10.9+ |
| Araç arayüzü | USB Type-A / USB Type-C |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapasite | 64 GB |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Paket ağırlığı | 14 kg |
| Ambalaj genişliği | 105 mm |
| Ambalaj derinliği | 10 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 155 mm |
| Marka | SANDISK |
| Yükseklik | 8,6 mm |
| Genişlik | 12,2 mm |
| Derinlik | 44,6 mm |
| Form faktörü | Fırdöndü |
| Ürün rengi | Siyah |
| Anahtarlık | Evet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Uyumlu işletim sistemi | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X v10.9+ |
| Araç arayüzü | USB Type-A / USB Type-C |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapasite | 64 GB |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Paket ağırlığı | 14 kg |
| Ambalaj genişliği | 105 mm |
| Ambalaj derinliği | 10 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 155 mm |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
1.223,64 ₺ | 445,04 ₺ X 3 = 1.335,11 ₺ | 236,10 ₺ X 6 = 1.416,61 ₺ | 168,13 ₺ X 9 = 1.513,15 ₺ |
![]() |
1.223,64 ₺ | 443,81 ₺ X 3 = 1.331,44 ₺ | 236,28 ₺ X 6 = 1.417,71 ₺ | 168,56 ₺ X 9 = 1.517,07 ₺ |
![]() |
1.223,64 ₺ | 441,90 ₺ X 3 = 1.325,69 ₺ | 235,45 ₺ X 6 = 1.412,69 ₺ | 168,13 ₺ X 9 = 1.513,15 ₺ |
![]() |
1.245,05 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.223,64 ₺ | 441,45 ₺ X 3 = 1.324,35 ₺ | 235,20 ₺ X 6 = 1.411,22 ₺ | 167,71 ₺ X 9 = 1.509,36 ₺ |
![]() |
1.223,64 ₺ | 441,90 ₺ X 3 = 1.325,69 ₺ | 235,45 ₺ X 6 = 1.412,69 ₺ | 168,13 ₺ X 9 = 1.513,15 ₺ |
![]() |
1.223,64 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.223,64 ₺ | 441,90 ₺ X 3 = 1.325,69 ₺ | 235,45 ₺ X 6 = 1.412,69 ₺ | 168,13 ₺ X 9 = 1.513,15 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 1.223,64 ₺ X 1 = 1.223,64 ₺ |
| 3 - Taksit | 444,39 ₺ X 3 = 1.333,16 ₺ |
| 6 - Taksit | 236,77 ₺ X 6 = 1.420,65 ₺ |
| 9 - Taksit | 169,83 ₺ X 9 = 1.528,45 ₺ |
| 12 - Taksit | 135,71 ₺ X 12 = 1.628,54 ₺ |
| 15 - Taksit | 118,95 ₺ X 15 = 1.784,31 ₺ |
| 18 - Taksit | 105,76 ₺ X 18 = 1.903,74 ₺ |
| 21 - Taksit | 96,64 ₺ X 21 = 2.029,41 ₺ |
| 24 - Taksit | 89,92 ₺ X 24 = 2.158,13 ₺ |
| 27 - Taksit | 87,08 ₺ X 27 = 2.351,10 ₺ |
| 30 - Taksit | 83,29 ₺ X 30 = 2.498,55 ₺ |
| 33 - Taksit | 80,07 ₺ X 33 = 2.642,45 ₺ |
| 36 - Taksit | 77,68 ₺ X 36 = 2.796,51 ₺ |









