| Marka | SANDISK |
| Yükseklik | 8,7 mm |
| Genişlik | 15,2 mm |
| Derinlik | 65,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Form faktörü | Şapka |
| Ürün rengi | Gri, Gümüş, Transparan |
| Araç arayüzü | USB Type-A / Lightning |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapasite | 64 GB |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ağırlık | 20 g |
| Marka | SANDISK |
| Yükseklik | 8,7 mm |
| Genişlik | 15,2 mm |
| Derinlik | 65,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Form faktörü | Şapka |
| Ürün rengi | Gri, Gümüş, Transparan |
| Araç arayüzü | USB Type-A / Lightning |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapasite | 64 GB |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ağırlık | 20 g |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
2.667,06 ₺ | 970,01 ₺ X 3 = 2.910,03 ₺ | 514,61 ₺ X 6 = 3.087,66 ₺ | 366,45 ₺ X 9 = 3.298,09 ₺ |
![]() |
2.667,06 ₺ | 967,34 ₺ X 3 = 2.902,03 ₺ | 515,01 ₺ X 6 = 3.090,06 ₺ | 367,40 ₺ X 9 = 3.306,62 ₺ |
![]() |
2.667,06 ₺ | 963,16 ₺ X 3 = 2.889,49 ₺ | 513,19 ₺ X 6 = 3.079,12 ₺ | 366,45 ₺ X 9 = 3.298,09 ₺ |
![]() |
2.713,73 ₺ | - | - | - |
![]() |
2.667,06 ₺ | 962,19 ₺ X 3 = 2.886,56 ₺ | 512,65 ₺ X 6 = 3.075,92 ₺ | 365,54 ₺ X 9 = 3.289,82 ₺ |
![]() |
2.667,06 ₺ | 963,16 ₺ X 3 = 2.889,49 ₺ | 513,19 ₺ X 6 = 3.079,12 ₺ | 366,45 ₺ X 9 = 3.298,09 ₺ |
![]() |
2.667,06 ₺ | - | - | - |
![]() |
2.667,06 ₺ | 963,16 ₺ X 3 = 2.889,49 ₺ | 513,19 ₺ X 6 = 3.079,12 ₺ | 366,45 ₺ X 9 = 3.298,09 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 2.667,06 ₺ X 1 = 2.667,06 ₺ |
| 3 - Taksit | 968,59 ₺ X 3 = 2.905,76 ₺ |
| 6 - Taksit | 516,08 ₺ X 6 = 3.096,46 ₺ |
| 9 - Taksit | 370,16 ₺ X 9 = 3.331,42 ₺ |
| 12 - Taksit | 295,80 ₺ X 12 = 3.549,59 ₺ |
| 15 - Taksit | 259,27 ₺ X 15 = 3.889,11 ₺ |
| 18 - Taksit | 230,52 ₺ X 18 = 4.149,41 ₺ |
| 21 - Taksit | 210,63 ₺ X 21 = 4.423,32 ₺ |
| 24 - Taksit | 196,00 ₺ X 24 = 4.703,89 ₺ |
| 27 - Taksit | 189,80 ₺ X 27 = 5.124,49 ₺ |
| 30 - Taksit | 181,53 ₺ X 30 = 5.445,87 ₺ |
| 33 - Taksit | 174,53 ₺ X 33 = 5.759,52 ₺ |
| 36 - Taksit | 169,31 ₺ X 36 = 6.095,30 ₺ |









