| Marka | Tanımsız |
| Yükseklik | 5,72 mm |
| Genişlik | 15,8 mm |
| Derinlik | 40 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Gümüş |
| Anahtarlık | Evet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Kapasite | Tanımsız |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Evet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Yazma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Muhafaza malzemesi | Metal |
| Paket ağırlığı | 19 kg |
| Ambalaj genişliği | 102 mm |
| Ambalaj derinliği | 154 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 8 mm |
| Marka | Tanımsız |
| Yükseklik | 5,72 mm |
| Genişlik | 15,8 mm |
| Derinlik | 40 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Gümüş |
| Anahtarlık | Evet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Kapasite | Tanımsız |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Evet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Yazma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Muhafaza malzemesi | Metal |
| Paket ağırlığı | 19 kg |
| Ambalaj genişliği | 102 mm |
| Ambalaj derinliği | 154 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 8 mm |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
1.847,93 ₺ | 672,09 ₺ X 3 = 2.016,28 ₺ | 356,56 ₺ X 6 = 2.139,35 ₺ | 253,91 ₺ X 9 = 2.285,16 ₺ |
![]() |
1.847,93 ₺ | 670,25 ₺ X 3 = 2.010,74 ₺ | 356,84 ₺ X 6 = 2.141,02 ₺ | 254,56 ₺ X 9 = 2.291,07 ₺ |
![]() |
1.847,93 ₺ | 667,35 ₺ X 3 = 2.002,05 ₺ | 355,57 ₺ X 6 = 2.133,44 ₺ | 253,91 ₺ X 9 = 2.285,16 ₺ |
![]() |
1.880,27 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.847,93 ₺ | 666,67 ₺ X 3 = 2.000,02 ₺ | 355,20 ₺ X 6 = 2.131,22 ₺ | 253,27 ₺ X 9 = 2.279,43 ₺ |
![]() |
1.847,93 ₺ | 667,35 ₺ X 3 = 2.002,05 ₺ | 355,57 ₺ X 6 = 2.133,44 ₺ | 253,91 ₺ X 9 = 2.285,16 ₺ |
![]() |
1.847,93 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.847,93 ₺ | 667,35 ₺ X 3 = 2.002,05 ₺ | 355,57 ₺ X 6 = 2.133,44 ₺ | 253,91 ₺ X 9 = 2.285,16 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 1.847,93 ₺ X 1 = 1.847,93 ₺ |
| 3 - Taksit | 671,11 ₺ X 3 = 2.013,32 ₺ |
| 6 - Taksit | 357,58 ₺ X 6 = 2.145,45 ₺ |
| 9 - Taksit | 256,47 ₺ X 9 = 2.308,25 ₺ |
| 12 - Taksit | 204,95 ₺ X 12 = 2.459,42 ₺ |
| 15 - Taksit | 179,64 ₺ X 15 = 2.694,66 ₺ |
| 18 - Taksit | 159,72 ₺ X 18 = 2.875,02 ₺ |
| 21 - Taksit | 145,94 ₺ X 21 = 3.064,80 ₺ |
| 24 - Taksit | 135,80 ₺ X 24 = 3.259,20 ₺ |
| 27 - Taksit | 131,50 ₺ X 27 = 3.550,62 ₺ |
| 30 - Taksit | 125,78 ₺ X 30 = 3.773,30 ₺ |
| 33 - Taksit | 120,93 ₺ X 33 = 3.990,61 ₺ |
| 36 - Taksit | 117,31 ₺ X 36 = 4.223,27 ₺ |









