| Marka | WESTERND |
| Dahili sabit disk sürücüsü | 8000 GB |
| Standart bağlantı | Serial ATA III |
| Tip | HDD |
| Sabit disk boyutu | 3.5" |
| Dosya format sistemi | exFAT |
| Ağırlık | 960 g |
| Yükseklik | 170,6 mm |
| Genişlik | 49 mm |
| Derinlik | 139,3 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 65 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| AC adaptör voltaj çıkışı | 12 V |
| Harici güç adaptörü | Evet |
| Bus powered | Hayır |
| Ürünle gelen yazılım | WD Backup, WD Security, WD Drive Utilities |
| Pakete dahil kablolar | USB |
| Kullanıcı kılavuzu | Evet |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Hayır |
| USB veri transfer hızı | 480,5000 Mbit/s |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt teknolojisi | Hayır |
| USB konnektörü | Micro-USB B |
| Güvenlik algoritması destekli | 256-bit AES |
| Tak ve kullan | Evet |
| Kablo kilit yuvası | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64,Windows 8.1,Windows 8.1 Enterprise,Windows 8.1 Enterprise x64,Windows 8.1 Pro,Windows 8.1 Pro x64,Windows 8.1 x64 |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Kablo kilit yuvası türü | Kensington |
| Şifre koruması | Evet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717050 |
| Maksimum veri aktarım hızı | 5000 Mbit/s |
| Veri yolu ile çalışan | Hayır |
| Ambalaj genişliği | 234 mm |
| Ambalaj derinliği | 209 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 94 mm |
| Paket ağırlığı | 1400 kg |
| Marka | WESTERND |
| Dahili sabit disk sürücüsü | 8000 GB |
| Standart bağlantı | Serial ATA III |
| Tip | HDD |
| Sabit disk boyutu | 3.5" |
| Dosya format sistemi | exFAT |
| Ağırlık | 960 g |
| Yükseklik | 170,6 mm |
| Genişlik | 49 mm |
| Derinlik | 139,3 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 65 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| AC adaptör voltaj çıkışı | 12 V |
| Harici güç adaptörü | Evet |
| Bus powered | Hayır |
| Ürünle gelen yazılım | WD Backup, WD Security, WD Drive Utilities |
| Pakete dahil kablolar | USB |
| Kullanıcı kılavuzu | Evet |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Hayır |
| USB veri transfer hızı | 480,5000 Mbit/s |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt teknolojisi | Hayır |
| USB konnektörü | Micro-USB B |
| Güvenlik algoritması destekli | 256-bit AES |
| Tak ve kullan | Evet |
| Kablo kilit yuvası | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64,Windows 8.1,Windows 8.1 Enterprise,Windows 8.1 Enterprise x64,Windows 8.1 Pro,Windows 8.1 Pro x64,Windows 8.1 x64 |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Kablo kilit yuvası türü | Kensington |
| Şifre koruması | Evet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717050 |
| Maksimum veri aktarım hızı | 5000 Mbit/s |
| Veri yolu ile çalışan | Hayır |
| Ambalaj genişliği | 234 mm |
| Ambalaj derinliği | 209 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 94 mm |
| Paket ağırlığı | 1400 kg |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
14.412,22 ₺ | 5.241,73 ₺ X 3 = 15.725,18 ₺ | 2.780,84 ₺ X 6 = 16.685,03 ₺ | 1.980,24 ₺ X 9 = 17.822,15 ₺ |
![]() |
14.412,22 ₺ | 5.227,31 ₺ X 3 = 15.681,94 ₺ | 2.783,00 ₺ X 6 = 16.698,00 ₺ | 1.985,36 ₺ X 9 = 17.868,27 ₺ |
![]() |
14.412,22 ₺ | 5.204,73 ₺ X 3 = 15.614,20 ₺ | 2.773,15 ₺ X 6 = 16.638,91 ₺ | 1.980,24 ₺ X 9 = 17.822,15 ₺ |
![]() |
14.664,44 ₺ | - | - | - |
![]() |
14.412,22 ₺ | 5.199,45 ₺ X 3 = 15.598,35 ₺ | 2.770,27 ₺ X 6 = 16.621,62 ₺ | 1.975,28 ₺ X 9 = 17.777,48 ₺ |
![]() |
14.412,22 ₺ | 5.204,73 ₺ X 3 = 15.614,20 ₺ | 2.773,15 ₺ X 6 = 16.638,91 ₺ | 1.980,24 ₺ X 9 = 17.822,15 ₺ |
![]() |
14.412,22 ₺ | - | - | - |
![]() |
14.412,22 ₺ | 5.204,73 ₺ X 3 = 15.614,20 ₺ | 2.773,15 ₺ X 6 = 16.638,91 ₺ | 1.980,24 ₺ X 9 = 17.822,15 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 14.412,22 ₺ X 1 = 14.412,22 ₺ |
| 3 - Taksit | 5.234,04 ₺ X 3 = 15.702,12 ₺ |
| 6 - Taksit | 2.788,76 ₺ X 6 = 16.732,59 ₺ |
| 9 - Taksit | 2.000,26 ₺ X 9 = 18.002,31 ₺ |
| 12 - Taksit | 1.598,44 ₺ X 12 = 19.181,23 ₺ |
| 15 - Taksit | 1.401,06 ₺ X 15 = 21.015,90 ₺ |
| 18 - Taksit | 1.245,70 ₺ X 18 = 22.422,53 ₺ |
| 21 - Taksit | 1.138,22 ₺ X 21 = 23.902,67 ₺ |
| 24 - Taksit | 1.059,12 ₺ X 24 = 25.418,84 ₺ |
| 27 - Taksit | 1.025,62 ₺ X 27 = 27.691,64 ₺ |
| 30 - Taksit | 980,94 ₺ X 30 = 29.428,32 ₺ |
| 33 - Taksit | 943,13 ₺ X 33 = 31.123,19 ₺ |
| 36 - Taksit | 914,94 ₺ X 36 = 32.937,69 ₺ |









