| Marka | Tanımsız |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Kapasite | Tanımsız |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| Okuma hızı, ortam | 100 MB/s |
| Flaş kart çeşidi | SDXC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Yükseklik | 2,17 mm |
| Genişlik | 23,9 mm |
| Derinlik | 31,9 mm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ürün rengi | Siyah |
| Koruma özellikleri | şoka dayanıklı, Sıcaklık dayanımlı, Su geçirmez, X ışını geçirmez |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
| Marka | Tanımsız |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Kapasite | Tanımsız |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| Okuma hızı, ortam | 100 MB/s |
| Flaş kart çeşidi | SDXC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Yükseklik | 2,17 mm |
| Genişlik | 23,9 mm |
| Derinlik | 31,9 mm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ürün rengi | Siyah |
| Koruma özellikleri | şoka dayanıklı, Sıcaklık dayanımlı, Su geçirmez, X ışını geçirmez |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
3.714,88 ₺ | 1.351,10 ₺ X 3 = 4.053,30 ₺ | 716,79 ₺ X 6 = 4.300,71 ₺ | 510,42 ₺ X 9 = 4.593,82 ₺ |
![]() |
3.714,88 ₺ | 1.347,39 ₺ X 3 = 4.042,16 ₺ | 717,34 ₺ X 6 = 4.304,06 ₺ | 511,74 ₺ X 9 = 4.605,70 ₺ |
![]() |
3.714,88 ₺ | 1.341,57 ₺ X 3 = 4.024,70 ₺ | 714,80 ₺ X 6 = 4.288,82 ₺ | 510,42 ₺ X 9 = 4.593,82 ₺ |
![]() |
3.779,89 ₺ | - | - | - |
![]() |
3.714,88 ₺ | 1.340,20 ₺ X 3 = 4.020,61 ₺ | 714,06 ₺ X 6 = 4.284,37 ₺ | 509,14 ₺ X 9 = 4.582,30 ₺ |
![]() |
3.714,88 ₺ | 1.341,57 ₺ X 3 = 4.024,70 ₺ | 714,80 ₺ X 6 = 4.288,82 ₺ | 510,42 ₺ X 9 = 4.593,82 ₺ |
![]() |
3.714,88 ₺ | - | - | - |
![]() |
3.714,88 ₺ | 1.341,57 ₺ X 3 = 4.024,70 ₺ | 714,80 ₺ X 6 = 4.288,82 ₺ | 510,42 ₺ X 9 = 4.593,82 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 3.714,88 ₺ X 1 = 3.714,88 ₺ |
| 3 - Taksit | 1.349,12 ₺ X 3 = 4.047,36 ₺ |
| 6 - Taksit | 718,83 ₺ X 6 = 4.312,97 ₺ |
| 9 - Taksit | 515,58 ₺ X 9 = 4.640,25 ₺ |
| 12 - Taksit | 412,01 ₺ X 12 = 4.944,13 ₺ |
| 15 - Taksit | 361,14 ₺ X 15 = 5.417,03 ₺ |
| 18 - Taksit | 321,09 ₺ X 18 = 5.779,60 ₺ |
| 21 - Taksit | 293,39 ₺ X 21 = 6.161,12 ₺ |
| 24 - Taksit | 273,00 ₺ X 24 = 6.551,93 ₺ |
| 27 - Taksit | 264,36 ₺ X 27 = 7.137,76 ₺ |
| 30 - Taksit | 252,85 ₺ X 30 = 7.585,41 ₺ |
| 33 - Taksit | 243,10 ₺ X 33 = 8.022,27 ₺ |
| 36 - Taksit | 235,83 ₺ X 36 = 8.489,98 ₺ |









