| Marka | SANDISK |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| Okuma hızı, ortam | 120 MB/s |
| Flaş kart çeşidi | SDHC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Kapasite | 32 GB |
| UHS Hız Sınıfı | Class 1 (U1) |
| Video Hız Sınıfı | V10 |
| Ağırlık | 2,1 g |
| Yükseklik | 31,8 mm |
| Genişlik | 23,9 mm |
| Derinlik | 2,17 mm |
| Paket ağırlığı | 12,37 g |
| Hafıza adaptörü dahil | Hayır |
| Ambalaj derinliği | 4,9 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 152 mm |
| Ambalaj genişliği | 101 mm |
| Kullanım kılavuzu | Hayır |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ürün rengi | Siyah |
| Yazmaya karşı koruma anahtarı | Evet |
| Koruma özellikleri | şoka dayanıklı, Sıcaklık dayanımlı, Su geçirmez, X ışını geçirmez |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
| Marka | SANDISK |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| Okuma hızı, ortam | 120 MB/s |
| Flaş kart çeşidi | SDHC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Kapasite | 32 GB |
| UHS Hız Sınıfı | Class 1 (U1) |
| Video Hız Sınıfı | V10 |
| Ağırlık | 2,1 g |
| Yükseklik | 31,8 mm |
| Genişlik | 23,9 mm |
| Derinlik | 2,17 mm |
| Paket ağırlığı | 12,37 g |
| Hafıza adaptörü dahil | Hayır |
| Ambalaj derinliği | 4,9 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 152 mm |
| Ambalaj genişliği | 101 mm |
| Kullanım kılavuzu | Hayır |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ürün rengi | Siyah |
| Yazmaya karşı koruma anahtarı | Evet |
| Koruma özellikleri | şoka dayanıklı, Sıcaklık dayanımlı, Su geçirmez, X ışını geçirmez |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
977,13 ₺ | 355,38 ₺ X 3 = 1.066,15 ₺ | 188,54 ₺ X 6 = 1.131,22 ₺ | 134,26 ₺ X 9 = 1.208,32 ₺ |
![]() |
977,13 ₺ | 354,41 ₺ X 3 = 1.063,22 ₺ | 188,68 ₺ X 6 = 1.132,10 ₺ | 134,61 ₺ X 9 = 1.211,45 ₺ |
![]() |
977,13 ₺ | 352,87 ₺ X 3 = 1.058,62 ₺ | 188,02 ₺ X 6 = 1.128,10 ₺ | 134,26 ₺ X 9 = 1.208,32 ₺ |
![]() |
994,23 ₺ | - | - | - |
![]() |
977,13 ₺ | 352,52 ₺ X 3 = 1.057,55 ₺ | 187,82 ₺ X 6 = 1.126,92 ₺ | 133,92 ₺ X 9 = 1.205,29 ₺ |
![]() |
977,13 ₺ | 352,87 ₺ X 3 = 1.058,62 ₺ | 188,02 ₺ X 6 = 1.128,10 ₺ | 134,26 ₺ X 9 = 1.208,32 ₺ |
![]() |
977,13 ₺ | - | - | - |
![]() |
977,13 ₺ | 352,87 ₺ X 3 = 1.058,62 ₺ | 188,02 ₺ X 6 = 1.128,10 ₺ | 134,26 ₺ X 9 = 1.208,32 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 977,13 ₺ X 1 = 977,13 ₺ |
| 3 - Taksit | 354,86 ₺ X 3 = 1.064,58 ₺ |
| 6 - Taksit | 189,07 ₺ X 6 = 1.134,45 ₺ |
| 9 - Taksit | 135,61 ₺ X 9 = 1.220,53 ₺ |
| 12 - Taksit | 108,37 ₺ X 12 = 1.300,46 ₺ |
| 15 - Taksit | 94,99 ₺ X 15 = 1.424,85 ₺ |
| 18 - Taksit | 84,46 ₺ X 18 = 1.520,22 ₺ |
| 21 - Taksit | 77,17 ₺ X 21 = 1.620,57 ₺ |
| 24 - Taksit | 71,81 ₺ X 24 = 1.723,36 ₺ |
| 27 - Taksit | 69,54 ₺ X 27 = 1.877,46 ₺ |
| 30 - Taksit | 66,51 ₺ X 30 = 1.995,20 ₺ |
| 33 - Taksit | 63,94 ₺ X 33 = 2.110,11 ₺ |
| 36 - Taksit | 62,03 ₺ X 36 = 2.233,13 ₺ |









