| Marka | Tanımsız |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| Okuma hızı, ortam | 100 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 40 MB/s |
| Flaş kart çeşidi | MicroSDXC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Kapasite | 128 GB |
| UHS Hız Sınıfı | Class 3 (U3) |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | -25 - 85 °C |
| Ağırlık | 4,5 g |
| Yükseklik | 10,9 mm |
| Genişlik | 15 mm |
| Derinlik | 1,02 mm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| MTBF aralığı | 60000 Saat |
| Ürün rengi | Beyaz |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
| Marka | Tanımsız |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| Okuma hızı, ortam | 100 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 40 MB/s |
| Flaş kart çeşidi | MicroSDXC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Kapasite | 128 GB |
| UHS Hız Sınıfı | Class 3 (U3) |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | -25 - 85 °C |
| Ağırlık | 4,5 g |
| Yükseklik | 10,9 mm |
| Genişlik | 15 mm |
| Derinlik | 1,02 mm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| MTBF aralığı | 60000 Saat |
| Ürün rengi | Beyaz |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
4.476,38 ₺ | 1.628,06 ₺ X 3 = 4.884,18 ₺ | 863,72 ₺ X 6 = 5.182,31 ₺ | 615,06 ₺ X 9 = 5.535,50 ₺ |
![]() |
4.476,38 ₺ | 1.623,58 ₺ X 3 = 4.870,75 ₺ | 864,39 ₺ X 6 = 5.186,34 ₺ | 616,65 ₺ X 9 = 5.549,82 ₺ |
![]() |
4.476,38 ₺ | 1.616,57 ₺ X 3 = 4.849,71 ₺ | 861,33 ₺ X 6 = 5.167,99 ₺ | 615,06 ₺ X 9 = 5.535,50 ₺ |
![]() |
4.554,72 ₺ | - | - | - |
![]() |
4.476,38 ₺ | 1.614,93 ₺ X 3 = 4.844,79 ₺ | 860,44 ₺ X 6 = 5.162,61 ₺ | 613,51 ₺ X 9 = 5.521,62 ₺ |
![]() |
4.476,38 ₺ | 1.616,57 ₺ X 3 = 4.849,71 ₺ | 861,33 ₺ X 6 = 5.167,99 ₺ | 615,06 ₺ X 9 = 5.535,50 ₺ |
![]() |
4.476,38 ₺ | - | - | - |
![]() |
4.476,38 ₺ | 1.616,57 ₺ X 3 = 4.849,71 ₺ | 861,33 ₺ X 6 = 5.167,99 ₺ | 615,06 ₺ X 9 = 5.535,50 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 4.476,38 ₺ X 1 = 4.476,38 ₺ |
| 3 - Taksit | 1.625,67 ₺ X 3 = 4.877,02 ₺ |
| 6 - Taksit | 866,18 ₺ X 6 = 5.197,08 ₺ |
| 9 - Taksit | 621,27 ₺ X 9 = 5.591,45 ₺ |
| 12 - Taksit | 496,47 ₺ X 12 = 5.957,62 ₺ |
| 15 - Taksit | 435,16 ₺ X 15 = 6.527,46 ₺ |
| 18 - Taksit | 386,91 ₺ X 18 = 6.964,36 ₺ |
| 21 - Taksit | 353,53 ₺ X 21 = 7.424,08 ₺ |
| 24 - Taksit | 328,96 ₺ X 24 = 7.895,00 ₺ |
| 27 - Taksit | 318,55 ₺ X 27 = 8.600,92 ₺ |
| 30 - Taksit | 304,68 ₺ X 30 = 9.140,33 ₺ |
| 33 - Taksit | 292,93 ₺ X 33 = 9.666,75 ₺ |
| 36 - Taksit | 284,18 ₺ X 36 = 10.230,33 ₺ |









