| Marka | Tanımsız |
| Ağırlık | 7 g |
| Yükseklik | 22 mm |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 2,21 mm |
| Power consumption (idle) | 0,005 W |
| Enerji tüketimi (okuma) | 2,8 W |
| Enerji tüketimi (yazma) | 6,3 W |
| Güç tüketimi (ortalama) | 0,33 W |
| Soğutma türü | Soğutucu |
| Standart bağlantı | PCI Express 4.0 |
| MTBF aralığı | 1800000 Saat |
| Hafıza tipi | 3D TLC |
| Okuma hızı, ortam | 7000 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 6000 MB/s |
| Kontrolör tipi | Phison E18 |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | Tanımsız |
| Rastgele yaz (4KB) | 1000000 IOPS |
| Rastgele oku (4KB) | 900000 IOPS |
| Bileşen | Bilgisayar / laptop |
| TBW sınıfı | 800 |
| SSD form faktörü | Tanımsız |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| NVMe | Evet |
| M.2 SSD boyutu | 2280 (22 x 80 mm) |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 70 °C |
| Paket ağırlığı | 31,3 g |
| Ambalaj derinliği | 8,4 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 184,2 mm |
| Ambalaj genişliği | 129,5 mm |
| Menşe ülkesi | Çin, Tayvan |
| Ana karton uzunluğu | 69,9 mm |
| Ana karton genişliği | 135,9 mm |
| Mastır karton ağırlığı | 391,3 g |
| Mastır karton uzunluğu | 203,2 mm |
| Mastır karton başına miktar | 10 adet |
| Marka | Tanımsız |
| Ağırlık | 7 g |
| Yükseklik | 22 mm |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 2,21 mm |
| Power consumption (idle) | 0,005 W |
| Enerji tüketimi (okuma) | 2,8 W |
| Enerji tüketimi (yazma) | 6,3 W |
| Güç tüketimi (ortalama) | 0,33 W |
| Soğutma türü | Soğutucu |
| Standart bağlantı | PCI Express 4.0 |
| MTBF aralığı | 1800000 Saat |
| Hafıza tipi | 3D TLC |
| Okuma hızı, ortam | 7000 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 6000 MB/s |
| Kontrolör tipi | Phison E18 |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | Tanımsız |
| Rastgele yaz (4KB) | 1000000 IOPS |
| Rastgele oku (4KB) | 900000 IOPS |
| Bileşen | Bilgisayar / laptop |
| TBW sınıfı | 800 |
| SSD form faktörü | Tanımsız |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| NVMe | Evet |
| M.2 SSD boyutu | 2280 (22 x 80 mm) |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 70 °C |
| Paket ağırlığı | 31,3 g |
| Ambalaj derinliği | 8,4 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 184,2 mm |
| Ambalaj genişliği | 129,5 mm |
| Menşe ülkesi | Çin, Tayvan |
| Ana karton uzunluğu | 69,9 mm |
| Ana karton genişliği | 135,9 mm |
| Mastır karton ağırlığı | 391,3 g |
| Mastır karton uzunluğu | 203,2 mm |
| Mastır karton başına miktar | 10 adet |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
17.559,23 ₺ | 6.386,29 ₺ X 3 = 19.158,88 ₺ | 3.388,05 ₺ X 6 = 20.328,33 ₺ | 2.412,64 ₺ X 9 = 21.713,75 ₺ |
![]() |
17.559,23 ₺ | 6.368,73 ₺ X 3 = 19.106,20 ₺ | 3.390,69 ₺ X 6 = 20.344,13 ₺ | 2.418,88 ₺ X 9 = 21.769,94 ₺ |
![]() |
17.559,23 ₺ | 6.341,22 ₺ X 3 = 19.023,67 ₺ | 3.378,69 ₺ X 6 = 20.272,14 ₺ | 2.412,64 ₺ X 9 = 21.713,75 ₺ |
![]() |
17.866,52 ₺ | - | - | - |
![]() |
17.559,23 ₺ | 6.334,79 ₺ X 3 = 19.004,36 ₺ | 3.375,18 ₺ X 6 = 20.251,06 ₺ | 2.406,59 ₺ X 9 = 21.659,32 ₺ |
![]() |
17.559,23 ₺ | 6.341,22 ₺ X 3 = 19.023,67 ₺ | 3.378,69 ₺ X 6 = 20.272,14 ₺ | 2.412,64 ₺ X 9 = 21.713,75 ₺ |
![]() |
17.559,23 ₺ | - | - | - |
![]() |
17.559,23 ₺ | 6.341,22 ₺ X 3 = 19.023,67 ₺ | 3.378,69 ₺ X 6 = 20.272,14 ₺ | 2.412,64 ₺ X 9 = 21.713,75 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 17.559,23 ₺ X 1 = 17.559,23 ₺ |
| 3 - Taksit | 6.376,93 ₺ X 3 = 19.130,79 ₺ |
| 6 - Taksit | 3.397,71 ₺ X 6 = 20.386,27 ₺ |
| 9 - Taksit | 2.437,03 ₺ X 9 = 21.933,24 ₺ |
| 12 - Taksit | 1.947,47 ₺ X 12 = 23.369,58 ₺ |
| 15 - Taksit | 1.706,99 ₺ X 15 = 25.604,88 ₺ |
| 18 - Taksit | 1.517,70 ₺ X 18 = 27.318,66 ₺ |
| 21 - Taksit | 1.386,76 ₺ X 21 = 29.121,99 ₺ |
| 24 - Taksit | 1.290,38 ₺ X 24 = 30.969,22 ₺ |
| 27 - Taksit | 1.249,57 ₺ X 27 = 33.738,31 ₺ |
| 30 - Taksit | 1.195,14 ₺ X 30 = 35.854,20 ₺ |
| 33 - Taksit | 1.149,07 ₺ X 33 = 37.919,17 ₺ |
| 36 - Taksit | 1.114,72 ₺ X 36 = 40.129,87 ₺ |









