| Marka | Tanımsız |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Kapasite | Tanımsız |
| Açıklama | SanDisk Ultra® microSD™ UHS-I kartı size daha önce hiç olmadığı kadar çok çekim yapma, kaydetme ve paylaşma özgürlüğü verir. 1 TB‘a kadar kapasitelerde bulunan SanDisk Ultra microSD kartımız, daha fazla süreli Full HD video için alana sahiptir ve bu içeriği hızla taşımanıza yardımcı olmak için 150 MB/sn‘ye kadar aktarım hızları sunar. Android™ akıllı telefonlar ve tabletler için ideal olan bu kart, A1 sınıfı performans ile uygulamaları daha hızlı yükler. |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| Okuma hızı, ortam | 140 MB/s |
| Flaş kart çeşidi | MicroSDXC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| UHS Hız Sınıfı | Class 1 (U1) |
| Uygulama performans sınıfı | A1 |
| Yükseklik | 10,9 mm |
| Genişlik | 15 mm |
| Derinlik | 1 mm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ürün rengi | Gri, Kırmızı |
| Koruma özellikleri | Mıknatıs dirençli, şoka dayanıklı, Sıcaklık dayanımlı, Su geçirmez, X ışını geçirmez |
| Marka | Tanımsız |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Kapasite | Tanımsız |
| Açıklama | SanDisk Ultra® microSD™ UHS-I kartı size daha önce hiç olmadığı kadar çok çekim yapma, kaydetme ve paylaşma özgürlüğü verir. 1 TB‘a kadar kapasitelerde bulunan SanDisk Ultra microSD kartımız, daha fazla süreli Full HD video için alana sahiptir ve bu içeriği hızla taşımanıza yardımcı olmak için 150 MB/sn‘ye kadar aktarım hızları sunar. Android™ akıllı telefonlar ve tabletler için ideal olan bu kart, A1 sınıfı performans ile uygulamaları daha hızlı yükler. |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| Okuma hızı, ortam | 140 MB/s |
| Flaş kart çeşidi | MicroSDXC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| UHS Hız Sınıfı | Class 1 (U1) |
| Uygulama performans sınıfı | A1 |
| Yükseklik | 10,9 mm |
| Genişlik | 15 mm |
| Derinlik | 1 mm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ürün rengi | Gri, Kırmızı |
| Koruma özellikleri | Mıknatıs dirençli, şoka dayanıklı, Sıcaklık dayanımlı, Su geçirmez, X ışını geçirmez |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
1.337,09 ₺ | 486,30 ₺ X 3 = 1.458,90 ₺ | 257,99 ₺ X 6 = 1.547,95 ₺ | 183,72 ₺ X 9 = 1.653,45 ₺ |
![]() |
1.337,09 ₺ | 484,96 ₺ X 3 = 1.454,89 ₺ | 258,19 ₺ X 6 = 1.549,16 ₺ | 184,19 ₺ X 9 = 1.657,73 ₺ |
![]() |
1.337,09 ₺ | 482,87 ₺ X 3 = 1.448,61 ₺ | 257,28 ₺ X 6 = 1.543,68 ₺ | 183,72 ₺ X 9 = 1.653,45 ₺ |
![]() |
1.360,49 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.337,09 ₺ | 482,38 ₺ X 3 = 1.447,14 ₺ | 257,01 ₺ X 6 = 1.542,07 ₺ | 183,26 ₺ X 9 = 1.649,31 ₺ |
![]() |
1.337,09 ₺ | 482,87 ₺ X 3 = 1.448,61 ₺ | 257,28 ₺ X 6 = 1.543,68 ₺ | 183,72 ₺ X 9 = 1.653,45 ₺ |
![]() |
1.337,09 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.337,09 ₺ | 482,87 ₺ X 3 = 1.448,61 ₺ | 257,28 ₺ X 6 = 1.543,68 ₺ | 183,72 ₺ X 9 = 1.653,45 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 1.337,09 ₺ X 1 = 1.337,09 ₺ |
| 3 - Taksit | 485,59 ₺ X 3 = 1.456,76 ₺ |
| 6 - Taksit | 258,73 ₺ X 6 = 1.552,37 ₺ |
| 9 - Taksit | 185,57 ₺ X 9 = 1.670,16 ₺ |
| 12 - Taksit | 148,29 ₺ X 12 = 1.779,54 ₺ |
| 15 - Taksit | 129,98 ₺ X 15 = 1.949,75 ₺ |
| 18 - Taksit | 115,57 ₺ X 18 = 2.080,25 ₺ |
| 21 - Taksit | 105,60 ₺ X 21 = 2.217,57 ₺ |
| 24 - Taksit | 98,26 ₺ X 24 = 2.358,23 ₺ |
| 27 - Taksit | 95,15 ₺ X 27 = 2.569,09 ₺ |
| 30 - Taksit | 91,01 ₺ X 30 = 2.730,21 ₺ |
| 33 - Taksit | 87,50 ₺ X 33 = 2.887,45 ₺ |
| 36 - Taksit | 84,88 ₺ X 36 = 3.055,79 ₺ |









