| Marka | SANDISK |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Kapasite | Tanımsız |
| Yükseklik | 10,2 mm |
| Genişlik | 57,3 mm |
| Derinlik | 110,3 mm |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 85 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Çalışabilir şok düzeyi | 1500 G |
| Çalışabilir titreşim | 5 G |
| Wi-Fi | Hayır |
| Thunderbolt teknolojisi | Hayır |
| USB konnektörü | USB C Tipi |
| Okuma hızı, ortam | 2000 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 2000 MB/s |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 4 TB |
| NVMe | Evet |
| Güvenlik algoritması destekli | 256-bit AES |
| Ürün rengi | Siyah, Turuncu |
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum, Slikon |
| Koruma özellikleri | Çarpmaya dayanıklı, Toza dayanıklı, Su geçirmez |
| Donanım şifreleme | Evet |
| Şifre koruması | Hayır |
| Pakete dahil kablolar | C Tipi USB’den C Tipi USB’ye |
| Ambalaj genişliği | 99 mm |
| Ambalaj derinliği | 142 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 34 mm |
| Paket ağırlığı | 168 g |
| Marka | SANDISK |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Kapasite | Tanımsız |
| Yükseklik | 10,2 mm |
| Genişlik | 57,3 mm |
| Derinlik | 110,3 mm |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 85 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Çalışabilir şok düzeyi | 1500 G |
| Çalışabilir titreşim | 5 G |
| Wi-Fi | Hayır |
| Thunderbolt teknolojisi | Hayır |
| USB konnektörü | USB C Tipi |
| Okuma hızı, ortam | 2000 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 2000 MB/s |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 4 TB |
| NVMe | Evet |
| Güvenlik algoritması destekli | 256-bit AES |
| Ürün rengi | Siyah, Turuncu |
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum, Slikon |
| Koruma özellikleri | Çarpmaya dayanıklı, Toza dayanıklı, Su geçirmez |
| Donanım şifreleme | Evet |
| Şifre koruması | Hayır |
| Pakete dahil kablolar | C Tipi USB’den C Tipi USB’ye |
| Ambalaj genişliği | 99 mm |
| Ambalaj derinliği | 142 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 34 mm |
| Paket ağırlığı | 168 g |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
66.495,92 ₺ | 24.184,57 ₺ X 3 = 72.553,70 ₺ | 12.830,39 ₺ X 6 = 76.982,33 ₺ | 9.136,54 ₺ X 9 = 82.228,86 ₺ |
![]() |
66.495,92 ₺ | 24.118,07 ₺ X 3 = 72.354,21 ₺ | 12.840,36 ₺ X 6 = 77.042,18 ₺ | 9.160,18 ₺ X 9 = 82.441,65 ₺ |
![]() |
66.495,92 ₺ | 24.013,89 ₺ X 3 = 72.041,68 ₺ | 12.794,92 ₺ X 6 = 76.769,54 ₺ | 9.136,54 ₺ X 9 = 82.228,86 ₺ |
![]() |
67.659,60 ₺ | - | - | - |
![]() |
66.495,92 ₺ | 23.989,51 ₺ X 3 = 71.968,54 ₺ | 12.781,62 ₺ X 6 = 76.689,75 ₺ | 9.113,64 ₺ X 9 = 82.022,72 ₺ |
![]() |
66.495,92 ₺ | 24.013,89 ₺ X 3 = 72.041,68 ₺ | 12.794,92 ₺ X 6 = 76.769,54 ₺ | 9.136,54 ₺ X 9 = 82.228,86 ₺ |
![]() |
66.495,92 ₺ | - | - | - |
![]() |
66.495,92 ₺ | 24.013,89 ₺ X 3 = 72.041,68 ₺ | 12.794,92 ₺ X 6 = 76.769,54 ₺ | 9.136,54 ₺ X 9 = 82.228,86 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 66.495,92 ₺ X 1 = 66.495,92 ₺ |
| 3 - Taksit | 24.149,10 ₺ X 3 = 72.447,31 ₺ |
| 6 - Taksit | 12.866,96 ₺ X 6 = 77.201,77 ₺ |
| 9 - Taksit | 9.228,90 ₺ X 9 = 83.060,06 ₺ |
| 12 - Taksit | 7.374,95 ₺ X 12 = 88.499,43 ₺ |
| 15 - Taksit | 6.464,29 ₺ X 15 = 96.964,36 ₺ |
| 18 - Taksit | 5.747,46 ₺ X 18 = 103.454,36 ₺ |
| 21 - Taksit | 5.251,59 ₺ X 21 = 110.283,49 ₺ |
| 24 - Taksit | 4.886,62 ₺ X 24 = 117.278,86 ₺ |
| 27 - Taksit | 4.732,05 ₺ X 27 = 127.765,27 ₺ |
| 30 - Taksit | 4.525,93 ₺ X 30 = 135.778,03 ₺ |
| 33 - Taksit | 4.351,45 ₺ X 33 = 143.597,95 ₺ |
| 36 - Taksit | 4.221,38 ₺ X 36 = 151.969,78 ₺ |









