| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 128 GB |
| Flaş kart çeşidi | MicroSDXC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Okuma hızı, ortam | 200 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 90 MB/s |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| UHS Hız Sınıfı | Class 3 (U3) |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Uygulama performans sınıfı | A2 |
| Ürün rengi | Siyah, Kırmızı |
| Koruma özellikleri | şoka dayanıklı, Sıcaklık dayanımlı, Su geçirmez, X ışını geçirmez |
| Çalışma ısısı aralığı | -25 - 85 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Genişlik | 15 mm |
| Derinlik | 1,02 mm |
| Yükseklik | 10,9 mm |
| Hafıza adaptörü dahil | SD |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Paket ağırlığı | 20 kg |
| Ambalaj genişliği | 152 mm |
| Ambalaj derinliği | 104 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 6 mm |
| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 128 GB |
| Flaş kart çeşidi | MicroSDXC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Okuma hızı, ortam | 200 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 90 MB/s |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| UHS Hız Sınıfı | Class 3 (U3) |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Uygulama performans sınıfı | A2 |
| Ürün rengi | Siyah, Kırmızı |
| Koruma özellikleri | şoka dayanıklı, Sıcaklık dayanımlı, Su geçirmez, X ışını geçirmez |
| Çalışma ısısı aralığı | -25 - 85 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Genişlik | 15 mm |
| Derinlik | 1,02 mm |
| Yükseklik | 10,9 mm |
| Hafıza adaptörü dahil | SD |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Paket ağırlığı | 20 kg |
| Ambalaj genişliği | 152 mm |
| Ambalaj derinliği | 104 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 6 mm |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
3.238,49 ₺ | 1.177,84 ₺ X 3 = 3.533,51 ₺ | 624,87 ₺ X 6 = 3.749,20 ₺ | 444,97 ₺ X 9 = 4.004,71 ₺ |
![]() |
3.238,49 ₺ | 1.174,60 ₺ X 3 = 3.523,80 ₺ | 625,35 ₺ X 6 = 3.752,11 ₺ | 446,12 ₺ X 9 = 4.015,08 ₺ |
![]() |
3.238,49 ₺ | 1.169,53 ₺ X 3 = 3.508,58 ₺ | 623,14 ₺ X 6 = 3.738,83 ₺ | 444,97 ₺ X 9 = 4.004,71 ₺ |
![]() |
3.295,16 ₺ | - | - | - |
![]() |
3.238,49 ₺ | 1.168,34 ₺ X 3 = 3.505,02 ₺ | 622,49 ₺ X 6 = 3.734,95 ₺ | 443,85 ₺ X 9 = 3.994,67 ₺ |
![]() |
3.238,49 ₺ | 1.169,53 ₺ X 3 = 3.508,58 ₺ | 623,14 ₺ X 6 = 3.738,83 ₺ | 444,97 ₺ X 9 = 4.004,71 ₺ |
![]() |
3.238,49 ₺ | - | - | - |
![]() |
3.238,49 ₺ | 1.169,53 ₺ X 3 = 3.508,58 ₺ | 623,14 ₺ X 6 = 3.738,83 ₺ | 444,97 ₺ X 9 = 4.004,71 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 3.238,49 ₺ X 1 = 3.238,49 ₺ |
| 3 - Taksit | 1.176,11 ₺ X 3 = 3.528,33 ₺ |
| 6 - Taksit | 626,65 ₺ X 6 = 3.759,88 ₺ |
| 9 - Taksit | 449,47 ₺ X 9 = 4.045,20 ₺ |
| 12 - Taksit | 359,18 ₺ X 12 = 4.310,10 ₺ |
| 15 - Taksit | 314,82 ₺ X 15 = 4.722,36 ₺ |
| 18 - Taksit | 279,91 ₺ X 18 = 5.038,44 ₺ |
| 21 - Taksit | 255,76 ₺ X 21 = 5.371,03 ₺ |
| 24 - Taksit | 237,99 ₺ X 24 = 5.711,72 ₺ |
| 27 - Taksit | 230,46 ₺ X 27 = 6.222,43 ₺ |
| 30 - Taksit | 220,42 ₺ X 30 = 6.612,67 ₺ |
| 33 - Taksit | 211,92 ₺ X 33 = 6.993,51 ₺ |
| 36 - Taksit | 205,59 ₺ X 36 = 7.401,24 ₺ |









