| Marka | KTC |
| Ekran boyutu | 27" |
| Ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Yerel açı oranı | 16:9 |
| Görüntüleme teknolojisi | LCD |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| Panel tipi | Fast VA |
| Ekran şekli | Düz |
| Kontrast oranı | 4000:1 |
| Maksimum yenileme hızı | 280 Hz |
| Görüntülenen renk sayısı | 1.07 milyar renk |
| LED arka ışığı | Evet |
| Arka ışık türü | Köşe LED'i |
| Ekran parlaklığı (tipik) | 350 cd/m² |
| Ekran parlaklığı (min) | 300 cd/m² |
| Yanıt süresi ölçüm türü | GTG (Gray to Gray) |
| Blade length | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Desteklenen video modları | 1080p |
| Görüntüleme açısı, yatay | 89° |
| Görüntüleme açısı, dikey | 89° |
| Piksel aralığı | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Diagonal ekran boyutu | 69 cm |
| Yüksek Dinamik Aralık (HDR) destekli | Evet |
| Yüksek Dinamik Aralık (HDR) teknolojisi | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Renk aralığı standardı | Adobe RGB, DCI-P3, NTSC, sRGB |
| SRGB kapsama alanı (tipik) | 99% |
| NTSC kapsaması (tipik) | 110% |
| Adobe RGB kapsamı | 108% |
| Renk aralığı DCI-P3 | 100% |
| NVIDIA G-SYNC | Evet |
| AMD FreeSync | Evet |
| VESA Uyarlanabilir Senkronizasyon desteği | Evet |
| Titreşimsiz teknoloji | Evet |
| Düşük mavi ışık teknolojisi | Evet |
| Gömme hoparlörler | Hayır |
| Dahili kamera | Hayır |
| Dahili mikrofon | Hayır |
| Pazar konumlandırması | Oyun |
| Ürün rengi | Siyah |
| Çerçevesiz tasarım | Hayır |
| Çıkarılabilir stand | Evet |
| Işıklı stand | Hayır |
| Yerleşik USB yuvası | Hayır |
| HDMI | Evet |
| Kulaklık çıkışı | Evet |
| HDMI port sayısı | 2 |
| HDMI versiyonu | 2.0 |
| Marka | KTC |
| Ekran boyutu | 27" |
| Ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Yerel açı oranı | 16:9 |
| Görüntüleme teknolojisi | LCD |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| Panel tipi | Fast VA |
| Ekran şekli | Düz |
| Kontrast oranı | 4000:1 |
| Maksimum yenileme hızı | 280 Hz |
| Görüntülenen renk sayısı | 1.07 milyar renk |
| LED arka ışığı | Evet |
| Arka ışık türü | Köşe LED'i |
| Ekran parlaklığı (tipik) | 350 cd/m² |
| Ekran parlaklığı (min) | 300 cd/m² |
| Yanıt süresi ölçüm türü | GTG (Gray to Gray) |
| Blade length | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Desteklenen video modları | 1080p |
| Görüntüleme açısı, yatay | 89° |
| Görüntüleme açısı, dikey | 89° |
| Piksel aralığı | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Diagonal ekran boyutu | 69 cm |
| Yüksek Dinamik Aralık (HDR) destekli | Evet |
| Yüksek Dinamik Aralık (HDR) teknolojisi | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Renk aralığı standardı | Adobe RGB, DCI-P3, NTSC, sRGB |
| SRGB kapsama alanı (tipik) | 99% |
| NTSC kapsaması (tipik) | 110% |
| Adobe RGB kapsamı | 108% |
| Renk aralığı DCI-P3 | 100% |
| NVIDIA G-SYNC | Evet |
| AMD FreeSync | Evet |
| VESA Uyarlanabilir Senkronizasyon desteği | Evet |
| Titreşimsiz teknoloji | Evet |
| Düşük mavi ışık teknolojisi | Evet |
| Gömme hoparlörler | Hayır |
| Dahili kamera | Hayır |
| Dahili mikrofon | Hayır |
| Pazar konumlandırması | Oyun |
| Ürün rengi | Siyah |
| Çerçevesiz tasarım | Hayır |
| Çıkarılabilir stand | Evet |
| Işıklı stand | Hayır |
| Yerleşik USB yuvası | Hayır |
| HDMI | Evet |
| Kulaklık çıkışı | Evet |
| HDMI port sayısı | 2 |
| HDMI versiyonu | 2.0 |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
6.266,70 ₺ | 2.279,20 ₺ X 3 = 6.837,60 ₺ | 1.209,16 ₺ X 6 = 7.254,96 ₺ | 861,04 ₺ X 9 = 7.749,40 ₺ |
![]() |
6.266,70 ₺ | 2.272,93 ₺ X 3 = 6.818,80 ₺ | 1.210,10 ₺ X 6 = 7.260,60 ₺ | 863,27 ₺ X 9 = 7.769,45 ₺ |
![]() |
6.266,70 ₺ | 2.263,11 ₺ X 3 = 6.789,34 ₺ | 1.205,82 ₺ X 6 = 7.234,91 ₺ | 861,04 ₺ X 9 = 7.749,40 ₺ |
![]() |
6.376,37 ₺ | - | - | - |
![]() |
6.266,70 ₺ | 2.260,82 ₺ X 3 = 6.782,45 ₺ | 1.204,56 ₺ X 6 = 7.227,39 ₺ | 858,89 ₺ X 9 = 7.729,97 ₺ |
![]() |
6.266,70 ₺ | 2.263,11 ₺ X 3 = 6.789,34 ₺ | 1.205,82 ₺ X 6 = 7.234,91 ₺ | 861,04 ₺ X 9 = 7.749,40 ₺ |
![]() |
6.266,70 ₺ | - | - | - |
![]() |
6.266,70 ₺ | 2.263,11 ₺ X 3 = 6.789,34 ₺ | 1.205,82 ₺ X 6 = 7.234,91 ₺ | 861,04 ₺ X 9 = 7.749,40 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 6.266,70 ₺ X 1 = 6.266,70 ₺ |
| 3 - Taksit | 2.275,86 ₺ X 3 = 6.827,57 ₺ |
| 6 - Taksit | 1.212,61 ₺ X 6 = 7.275,64 ₺ |
| 9 - Taksit | 869,75 ₺ X 9 = 7.827,73 ₺ |
| 12 - Taksit | 695,03 ₺ X 12 = 8.340,35 ₺ |
| 15 - Taksit | 609,21 ₺ X 15 = 9.138,10 ₺ |
| 18 - Taksit | 541,65 ₺ X 18 = 9.749,73 ₺ |
| 21 - Taksit | 494,92 ₺ X 21 = 10.393,32 ₺ |
| 24 - Taksit | 460,52 ₺ X 24 = 11.052,58 ₺ |
| 27 - Taksit | 445,96 ₺ X 27 = 12.040,84 ₺ |
| 30 - Taksit | 426,53 ₺ X 30 = 12.795,97 ₺ |
| 33 - Taksit | 410,09 ₺ X 33 = 13.532,94 ₺ |
| 36 - Taksit | 397,83 ₺ X 36 = 14.321,92 ₺ |









