| Marka | ASUS |
| Ekran boyutu | 23.8 inch |
| Ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| Yerel açı oranı | 16:9 |
| Ekran parlaklığı | 250 cd/m² |
| RGB renk alanı | sRGB |
| Yansımasız ekran | Evet |
| Renk skalası | 100% |
| İşlemci ailesi | Intel Core 3 |
| İşlemci üreticisi | Intel |
| İşlemci | 100U |
| İşlemci nesli | Intel Core (Series 1) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 6 |
| Sıralı işlemci sayısı | 8 |
| İşlemci destek frekansı | 4,7 GHz |
| Performans çekirdekleri | 2 |
| Tasarruf çekirdekleri | 4 |
| Performance-core Max Turbo Frekans | 4,7 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frekans | 3,3 GHz |
| Performans çekirdeği temel frekansı | 1,2 GHz |
| Tasarruf çekirdeği temel frekansı | 0,9 GHz |
| İşlemci önbelleği | 10 MB |
| İşlemci ön bellek türü | Akıllı Önbellek |
| İşlemci soketi | FCBGA1744 |
| İşlemci temel gücü | 15 W |
| Maksimum turbo güç | 55 W |
| RAM | 8 GB |
| Maksimum bellek | 32 GB |
| Dahili hafıza tipi | DDR5-SDRAM |
| Bellek yuvası sayısı | 2 |
| Hafıza alanı türü | SO-DIMM |
| Bellek düzeni | 1 x 8 GB |
| Toplam depolama kapasitesi | 256 GB |
| Depolama ortamı | SSD |
| Optik sürücüler | Hayır |
| Toplam SSD kapasitesi | 256 GB |
| Kurulan SSD sayısı | 1 |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 256 GB |
| Sert durum disk sürücüsü arayüzleri | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Evet |
| SSD form faktörü | M.2 |
| Ayrık grafik bağdaştırıcı | Hayır |
| Ayrık ekran kartı modeli | Mevcut değil |
| Entegre grafik kartı | Evet |
| On-board grafik adaptör modeli | Intel Grafik |
| Yerleşik GPU üreticisi | Intel |
| Marka | ASUS |
| Ekran boyutu | 23.8 inch |
| Ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| Yerel açı oranı | 16:9 |
| Ekran parlaklığı | 250 cd/m² |
| RGB renk alanı | sRGB |
| Yansımasız ekran | Evet |
| Renk skalası | 100% |
| İşlemci ailesi | Intel Core 3 |
| İşlemci üreticisi | Intel |
| İşlemci | 100U |
| İşlemci nesli | Intel Core (Series 1) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 6 |
| Sıralı işlemci sayısı | 8 |
| İşlemci destek frekansı | 4,7 GHz |
| Performans çekirdekleri | 2 |
| Tasarruf çekirdekleri | 4 |
| Performance-core Max Turbo Frekans | 4,7 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frekans | 3,3 GHz |
| Performans çekirdeği temel frekansı | 1,2 GHz |
| Tasarruf çekirdeği temel frekansı | 0,9 GHz |
| İşlemci önbelleği | 10 MB |
| İşlemci ön bellek türü | Akıllı Önbellek |
| İşlemci soketi | FCBGA1744 |
| İşlemci temel gücü | 15 W |
| Maksimum turbo güç | 55 W |
| RAM | 8 GB |
| Maksimum bellek | 32 GB |
| Dahili hafıza tipi | DDR5-SDRAM |
| Bellek yuvası sayısı | 2 |
| Hafıza alanı türü | SO-DIMM |
| Bellek düzeni | 1 x 8 GB |
| Toplam depolama kapasitesi | 256 GB |
| Depolama ortamı | SSD |
| Optik sürücüler | Hayır |
| Toplam SSD kapasitesi | 256 GB |
| Kurulan SSD sayısı | 1 |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 256 GB |
| Sert durum disk sürücüsü arayüzleri | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Evet |
| SSD form faktörü | M.2 |
| Ayrık grafik bağdaştırıcı | Hayır |
| Ayrık ekran kartı modeli | Mevcut değil |
| Entegre grafik kartı | Evet |
| On-board grafik adaptör modeli | Intel Grafik |
| Yerleşik GPU üreticisi | Intel |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
31.422,60 ₺ | 11.428,40 ₺ X 3 = 34.285,20 ₺ | 6.062,99 ₺ X 6 = 36.377,94 ₺ | 4.317,47 ₺ X 9 = 38.857,19 ₺ |
![]() |
31.422,60 ₺ | 11.396,98 ₺ X 3 = 34.190,93 ₺ | 6.067,70 ₺ X 6 = 36.406,22 ₺ | 4.328,64 ₺ X 9 = 38.957,74 ₺ |
![]() |
31.422,60 ₺ | 11.347,75 ₺ X 3 = 34.043,24 ₺ | 6.046,23 ₺ X 6 = 36.277,39 ₺ | 4.317,47 ₺ X 9 = 38.857,19 ₺ |
![]() |
31.972,50 ₺ | - | - | - |
![]() |
31.422,60 ₺ | 11.336,23 ₺ X 3 = 34.008,68 ₺ | 6.039,95 ₺ X 6 = 36.239,68 ₺ | 4.306,64 ₺ X 9 = 38.759,78 ₺ |
![]() |
31.422,60 ₺ | 11.347,75 ₺ X 3 = 34.043,24 ₺ | 6.046,23 ₺ X 6 = 36.277,39 ₺ | 4.317,47 ₺ X 9 = 38.857,19 ₺ |
![]() |
31.422,60 ₺ | - | - | - |
![]() |
31.422,60 ₺ | 11.347,75 ₺ X 3 = 34.043,24 ₺ | 6.046,23 ₺ X 6 = 36.277,39 ₺ | 4.317,47 ₺ X 9 = 38.857,19 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 31.422,60 ₺ X 1 = 31.422,60 ₺ |
| 3 - Taksit | 11.411,64 ₺ X 3 = 34.234,92 ₺ |
| 6 - Taksit | 6.080,27 ₺ X 6 = 36.481,64 ₺ |
| 9 - Taksit | 4.361,11 ₺ X 9 = 39.249,97 ₺ |
| 12 - Taksit | 3.485,03 ₺ X 12 = 41.820,34 ₺ |
| 15 - Taksit | 3.054,70 ₺ X 15 = 45.820,44 ₺ |
| 18 - Taksit | 2.715,96 ₺ X 18 = 48.887,28 ₺ |
| 21 - Taksit | 2.481,64 ₺ X 21 = 52.114,38 ₺ |
| 24 - Taksit | 2.309,17 ₺ X 24 = 55.420,04 ₺ |
| 27 - Taksit | 2.236,13 ₺ X 27 = 60.375,38 ₺ |
| 30 - Taksit | 2.138,73 ₺ X 30 = 64.161,81 ₺ |
| 33 - Taksit | 2.056,28 ₺ X 33 = 67.857,10 ₺ |
| 36 - Taksit | 1.994,81 ₺ X 36 = 71.813,21 ₺ |









