| Marka | KINGSTON |
| Kapasite | 512 GB |
| Flaş kart çeşidi | MicroSDXC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| UHS Hız Sınıfı | Class 3 (U3) |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Uygulama performans sınıfı | A1 |
| Desteklenen dosya sistemleri | exFAT |
| Ürün rengi | Siyah |
| Yazmaya karşı koruma anahtarı | Evet |
| Hafıza voltajı | 3.3 V |
| Çalışma ısısı aralığı | -25 - 85 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Genişlik | 15 mm |
| Derinlik | 11 mm |
| Yükseklik | 1 mm |
| Ağırlık | 0,23 g |
| Hafıza adaptörü boyutu (GxDxY) | 32 x 24 x 2,1 mm |
| Ambalaj genişliği | 101,6 mm |
| Ambalaj derinliği | 5,59 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 114,3 mm |
| Paket ağırlığı | 12,73 g |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Hafıza adaptörü dahil | SD |
| Menşe ülkesi | Çin, Tayvan |
| Ana karton genişliği | 114,3 mm |
| Mastır karton uzunluğu | 120,7 mm |
| Ana karton uzunluğu | 94 mm |
| Mastır karton ağırlığı | 368,58 g |
| Mastır karton başına miktar | 25 adet |
| Marka | KINGSTON |
| Kapasite | 512 GB |
| Flaş kart çeşidi | MicroSDXC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| UHS Hız Sınıfı | Class 3 (U3) |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Uygulama performans sınıfı | A1 |
| Desteklenen dosya sistemleri | exFAT |
| Ürün rengi | Siyah |
| Yazmaya karşı koruma anahtarı | Evet |
| Hafıza voltajı | 3.3 V |
| Çalışma ısısı aralığı | -25 - 85 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Genişlik | 15 mm |
| Derinlik | 11 mm |
| Yükseklik | 1 mm |
| Ağırlık | 0,23 g |
| Hafıza adaptörü boyutu (GxDxY) | 32 x 24 x 2,1 mm |
| Ambalaj genişliği | 101,6 mm |
| Ambalaj derinliği | 5,59 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 114,3 mm |
| Paket ağırlığı | 12,73 g |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Hafıza adaptörü dahil | SD |
| Menşe ülkesi | Çin, Tayvan |
| Ana karton genişliği | 114,3 mm |
| Mastır karton uzunluğu | 120,7 mm |
| Ana karton uzunluğu | 94 mm |
| Mastır karton ağırlığı | 368,58 g |
| Mastır karton başına miktar | 25 adet |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
4.434,21 ₺ | 1.612,72 ₺ X 3 = 4.838,17 ₺ | 855,58 ₺ X 6 = 5.133,48 ₺ | 609,26 ₺ X 9 = 5.483,34 ₺ |
![]() |
4.434,21 ₺ | 1.608,29 ₺ X 3 = 4.824,86 ₺ | 856,25 ₺ X 6 = 5.137,48 ₺ | 610,84 ₺ X 9 = 5.497,53 ₺ |
![]() |
4.434,21 ₺ | 1.601,34 ₺ X 3 = 4.804,02 ₺ | 853,22 ₺ X 6 = 5.119,30 ₺ | 609,26 ₺ X 9 = 5.483,34 ₺ |
![]() |
4.511,81 ₺ | - | - | - |
![]() |
4.434,21 ₺ | 1.599,72 ₺ X 3 = 4.799,15 ₺ | 852,33 ₺ X 6 = 5.113,97 ₺ | 607,73 ₺ X 9 = 5.469,60 ₺ |
![]() |
4.434,21 ₺ | 1.601,34 ₺ X 3 = 4.804,02 ₺ | 853,22 ₺ X 6 = 5.119,30 ₺ | 609,26 ₺ X 9 = 5.483,34 ₺ |
![]() |
4.434,21 ₺ | - | - | - |
![]() |
4.434,21 ₺ | 1.601,34 ₺ X 3 = 4.804,02 ₺ | 853,22 ₺ X 6 = 5.119,30 ₺ | 609,26 ₺ X 9 = 5.483,34 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 4.434,21 ₺ X 1 = 4.434,21 ₺ |
| 3 - Taksit | 1.610,36 ₺ X 3 = 4.831,07 ₺ |
| 6 - Taksit | 858,02 ₺ X 6 = 5.148,12 ₺ |
| 9 - Taksit | 615,42 ₺ X 9 = 5.538,77 ₺ |
| 12 - Taksit | 491,79 ₺ X 12 = 5.901,49 ₺ |
| 15 - Taksit | 431,06 ₺ X 15 = 6.465,97 ₺ |
| 18 - Taksit | 383,26 ₺ X 18 = 6.898,74 ₺ |
| 21 - Taksit | 350,20 ₺ X 21 = 7.354,14 ₺ |
| 24 - Taksit | 325,86 ₺ X 24 = 7.820,62 ₺ |
| 27 - Taksit | 315,55 ₺ X 27 = 8.519,89 ₺ |
| 30 - Taksit | 301,81 ₺ X 30 = 9.054,21 ₺ |
| 33 - Taksit | 290,17 ₺ X 33 = 9.575,68 ₺ |
| 36 - Taksit | 281,50 ₺ X 36 = 10.133,94 ₺ |









