| Marka | HUAWEI |
| Ekran boyutu | 29,2 cm (11.5") |
| Panel tipi | IPS |
| Ekran çözünürlüğü | 2456 x 1600 Piksel |
| Maksimum yenileme hızı | 120 Hz |
| Dokunmatik ekran türü | Kapasitif |
| Piksel yoğunluğu | 256 ppi |
| HD türü | 2.5K |
| Yerel açı oranı | 3:2 |
| Görüntülenen renk sayısı | 16.7 milyon renk |
| İşlemci üreticisi | HiSilicon |
| İşlemci ailesi | Hisilicon Kirin |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 |
| RAM | 8 GB |
| Dahili hafıza | 128 GB |
| Entegre kart okuyucu | Hayır |
| Dahili hoparlör sayısı | 4 |
| Mikrofon adedi | 2 |
| Arka kamera tipi | Tek kamera |
| Arka kamera çözünürlüğü | 13 MP |
| Ön kamera | Evet |
| Arka kamera açıklığı numarası | 1,8 |
| Oto fokus | Evet |
| Panoramik | Evet |
| Zaman atlamalı mod | Evet |
| Maksimum video çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ön kamera çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön kamera adaptörü sayısı | 2 |
| Mobil ağ bağlantısı | Hayır |
| Wi-Fi standardı | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Evet |
| Bluetooth versiyonu | 5.2 |
| Bluetooth Düşük Enerji (BLE) | Evet |
| Wi-Fi standartları | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB 2.0 C Tipi port sayısı | 1 |
| Görüntülü konuşma | Evet |
| Form faktörü | Kayan ekran |
| Ürün rengi | Gri |
| Sürücü türü | Mobil tablet |
| Konum belirleme | Hayır |
| Destekli GPS (A-GPS) | Hayır |
| Çevre ışığı sensörü | Evet |
| Jiroskop | Evet |
| Hall sensörü | Evet |
| Platform | HarmonyOS |
| Pil performansı | 10100 mAh |
| Hızlı şarj | Evet |
| Hızlı şarj teknolojisi | SuperCharge |
| Marka | HUAWEI |
| Ekran boyutu | 29,2 cm (11.5") |
| Panel tipi | IPS |
| Ekran çözünürlüğü | 2456 x 1600 Piksel |
| Maksimum yenileme hızı | 120 Hz |
| Dokunmatik ekran türü | Kapasitif |
| Piksel yoğunluğu | 256 ppi |
| HD türü | 2.5K |
| Yerel açı oranı | 3:2 |
| Görüntülenen renk sayısı | 16.7 milyon renk |
| İşlemci üreticisi | HiSilicon |
| İşlemci ailesi | Hisilicon Kirin |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 |
| RAM | 8 GB |
| Dahili hafıza | 128 GB |
| Entegre kart okuyucu | Hayır |
| Dahili hoparlör sayısı | 4 |
| Mikrofon adedi | 2 |
| Arka kamera tipi | Tek kamera |
| Arka kamera çözünürlüğü | 13 MP |
| Ön kamera | Evet |
| Arka kamera açıklığı numarası | 1,8 |
| Oto fokus | Evet |
| Panoramik | Evet |
| Zaman atlamalı mod | Evet |
| Maksimum video çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ön kamera çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön kamera adaptörü sayısı | 2 |
| Mobil ağ bağlantısı | Hayır |
| Wi-Fi standardı | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Evet |
| Bluetooth versiyonu | 5.2 |
| Bluetooth Düşük Enerji (BLE) | Evet |
| Wi-Fi standartları | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB 2.0 C Tipi port sayısı | 1 |
| Görüntülü konuşma | Evet |
| Form faktörü | Kayan ekran |
| Ürün rengi | Gri |
| Sürücü türü | Mobil tablet |
| Konum belirleme | Hayır |
| Destekli GPS (A-GPS) | Hayır |
| Çevre ışığı sensörü | Evet |
| Jiroskop | Evet |
| Hall sensörü | Evet |
| Platform | HarmonyOS |
| Pil performansı | 10100 mAh |
| Hızlı şarj | Evet |
| Hızlı şarj teknolojisi | SuperCharge |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
12.922,80 ₺ | 4.700,02 ₺ X 3 = 14.100,07 ₺ | 2.493,45 ₺ X 6 = 14.960,73 ₺ | 1.775,59 ₺ X 9 = 15.980,33 ₺ |
![]() |
12.922,80 ₺ | 4.687,10 ₺ X 3 = 14.061,30 ₺ | 2.495,39 ₺ X 6 = 14.972,36 ₺ | 1.780,19 ₺ X 9 = 16.021,69 ₺ |
![]() |
12.922,80 ₺ | 4.666,85 ₺ X 3 = 14.000,56 ₺ | 2.486,56 ₺ X 6 = 14.919,37 ₺ | 1.775,59 ₺ X 9 = 15.980,33 ₺ |
![]() |
13.148,95 ₺ | - | - | - |
![]() |
12.922,80 ₺ | 4.662,12 ₺ X 3 = 13.986,35 ₺ | 2.483,98 ₺ X 6 = 14.903,87 ₺ | 1.771,14 ₺ X 9 = 15.940,27 ₺ |
![]() |
12.922,80 ₺ | 4.666,85 ₺ X 3 = 14.000,56 ₺ | 2.486,56 ₺ X 6 = 14.919,37 ₺ | 1.775,59 ₺ X 9 = 15.980,33 ₺ |
![]() |
12.922,80 ₺ | - | - | - |
![]() |
12.922,80 ₺ | 4.666,85 ₺ X 3 = 14.000,56 ₺ | 2.486,56 ₺ X 6 = 14.919,37 ₺ | 1.775,59 ₺ X 9 = 15.980,33 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 12.922,80 ₺ X 1 = 12.922,80 ₺ |
| 3 - Taksit | 4.693,13 ₺ X 3 = 14.079,39 ₺ |
| 6 - Taksit | 2.500,56 ₺ X 6 = 15.003,37 ₺ |
| 9 - Taksit | 1.793,54 ₺ X 9 = 16.141,87 ₺ |
| 12 - Taksit | 1.433,25 ₺ X 12 = 17.198,95 ₺ |
| 15 - Taksit | 1.256,27 ₺ X 15 = 18.844,03 ₺ |
| 18 - Taksit | 1.116,96 ₺ X 18 = 20.105,29 ₺ |
| 21 - Taksit | 1.020,59 ₺ X 21 = 21.432,46 ₺ |
| 24 - Taksit | 949,66 ₺ X 24 = 22.791,94 ₺ |
| 27 - Taksit | 919,62 ₺ X 27 = 24.829,87 ₺ |
| 30 - Taksit | 879,57 ₺ X 30 = 26.387,07 ₺ |
| 33 - Taksit | 845,66 ₺ X 33 = 27.906,79 ₺ |
| 36 - Taksit | 820,38 ₺ X 36 = 29.533,77 ₺ |









