| Marka | ASUS |
| Ekran boyutu | 23.8 inch |
| Ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| Yerel açı oranı | 16:9 |
| Ekran parlaklığı | 250 cd/m² |
| RGB renk alanı | sRGB |
| Yansımasız ekran | Evet |
| Renk skalası | 100% |
| İşlemci ailesi | Intel Core 5 |
| İşlemci üreticisi | Intel |
| İşlemci | 210H |
| İşlemci nesli | Intel Core (Series 2) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıralı işlemci sayısı | 12 |
| İşlemci destek frekansı | 4,8 GHz |
| Performans çekirdekleri | 4 |
| Tasarruf çekirdekleri | 4 |
| Düşük Güç Verimli çekirdekler | 0 |
| Performance-core Max Turbo Frekans | 4,8 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frekans | 3,6 GHz |
| Performans çekirdeği temel frekansı | 2,2 GHz |
| Tasarruf çekirdeği temel frekansı | 1,6 GHz |
| İşlemci önbelleği | 12 MB |
| İşlemci ön bellek türü | Akıllı Önbellek |
| İşlemci soketi | BGA 1744 |
| İşlemci temel gücü | 45 W |
| Maksimum turbo güç | 115 W |
| RAM | 16 GB |
| Maksimum bellek | 32 GB |
| Dahili hafıza tipi | DDR5-SDRAM |
| Bellek yuvası sayısı | 2 |
| Hafıza alanı türü | SO-DIMM |
| Bellek düzeni | 1 x 16 GB |
| Hafıza şekli faktörü | DIMM/SO-DIMM |
| Toplam depolama kapasitesi | 512 GB |
| Depolama ortamı | SSD |
| Optik sürücüler | Hayır |
| Toplam SSD kapasitesi | 512 GB |
| Kurulan SSD sayısı | 1 |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 512 GB |
| Sert durum disk sürücüsü arayüzleri | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Evet |
| SSD form faktörü | M.2 |
| Ayrık grafik bağdaştırıcı | Hayır |
| Ayrık ekran kartı modeli | Mevcut değil |
| Entegre grafik kartı | Evet |
| Marka | ASUS |
| Ekran boyutu | 23.8 inch |
| Ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| Yerel açı oranı | 16:9 |
| Ekran parlaklığı | 250 cd/m² |
| RGB renk alanı | sRGB |
| Yansımasız ekran | Evet |
| Renk skalası | 100% |
| İşlemci ailesi | Intel Core 5 |
| İşlemci üreticisi | Intel |
| İşlemci | 210H |
| İşlemci nesli | Intel Core (Series 2) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıralı işlemci sayısı | 12 |
| İşlemci destek frekansı | 4,8 GHz |
| Performans çekirdekleri | 4 |
| Tasarruf çekirdekleri | 4 |
| Düşük Güç Verimli çekirdekler | 0 |
| Performance-core Max Turbo Frekans | 4,8 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frekans | 3,6 GHz |
| Performans çekirdeği temel frekansı | 2,2 GHz |
| Tasarruf çekirdeği temel frekansı | 1,6 GHz |
| İşlemci önbelleği | 12 MB |
| İşlemci ön bellek türü | Akıllı Önbellek |
| İşlemci soketi | BGA 1744 |
| İşlemci temel gücü | 45 W |
| Maksimum turbo güç | 115 W |
| RAM | 16 GB |
| Maksimum bellek | 32 GB |
| Dahili hafıza tipi | DDR5-SDRAM |
| Bellek yuvası sayısı | 2 |
| Hafıza alanı türü | SO-DIMM |
| Bellek düzeni | 1 x 16 GB |
| Hafıza şekli faktörü | DIMM/SO-DIMM |
| Toplam depolama kapasitesi | 512 GB |
| Depolama ortamı | SSD |
| Optik sürücüler | Hayır |
| Toplam SSD kapasitesi | 512 GB |
| Kurulan SSD sayısı | 1 |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 512 GB |
| Sert durum disk sürücüsü arayüzleri | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Evet |
| SSD form faktörü | M.2 |
| Ayrık grafik bağdaştırıcı | Hayır |
| Ayrık ekran kartı modeli | Mevcut değil |
| Entegre grafik kartı | Evet |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
59.340,60 ₺ | 21.582,18 ₺ X 3 = 64.746,53 ₺ | 11.449,77 ₺ X 6 = 68.698,61 ₺ | 8.153,40 ₺ X 9 = 73.380,59 ₺ |
![]() |
59.340,60 ₺ | 21.522,84 ₺ X 3 = 64.568,51 ₺ | 11.458,67 ₺ X 6 = 68.752,02 ₺ | 8.174,50 ₺ X 9 = 73.570,48 ₺ |
![]() |
59.340,60 ₺ | 21.429,87 ₺ X 3 = 64.289,61 ₺ | 11.418,12 ₺ X 6 = 68.508,72 ₺ | 8.153,40 ₺ X 9 = 73.380,59 ₺ |
![]() |
60.379,06 ₺ | - | - | - |
![]() |
59.340,60 ₺ | 21.408,11 ₺ X 3 = 64.224,33 ₺ | 11.406,25 ₺ X 6 = 68.437,51 ₺ | 8.132,96 ₺ X 9 = 73.196,63 ₺ |
![]() |
59.340,60 ₺ | 21.429,87 ₺ X 3 = 64.289,61 ₺ | 11.418,12 ₺ X 6 = 68.508,72 ₺ | 8.153,40 ₺ X 9 = 73.380,59 ₺ |
![]() |
59.340,60 ₺ | - | - | - |
![]() |
59.340,60 ₺ | 21.429,87 ₺ X 3 = 64.289,61 ₺ | 11.418,12 ₺ X 6 = 68.508,72 ₺ | 8.153,40 ₺ X 9 = 73.380,59 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 59.340,60 ₺ X 1 = 59.340,60 ₺ |
| 3 - Taksit | 21.550,53 ₺ X 3 = 64.651,58 ₺ |
| 6 - Taksit | 11.482,41 ₺ X 6 = 68.894,44 ₺ |
| 9 - Taksit | 8.235,82 ₺ X 9 = 74.122,34 ₺ |
| 12 - Taksit | 6.581,37 ₺ X 12 = 78.976,40 ₺ |
| 15 - Taksit | 5.768,70 ₺ X 15 = 86.530,46 ₺ |
| 18 - Taksit | 5.129,01 ₺ X 18 = 92.322,11 ₺ |
| 21 - Taksit | 4.686,49 ₺ X 21 = 98.416,39 ₺ |
| 24 - Taksit | 4.360,79 ₺ X 24 = 104.659,02 ₺ |
| 27 - Taksit | 4.222,85 ₺ X 27 = 114.017,03 ₺ |
| 30 - Taksit | 4.038,92 ₺ X 30 = 121.167,57 ₺ |
| 33 - Taksit | 3.883,21 ₺ X 33 = 128.146,03 ₺ |
| 36 - Taksit | 3.767,14 ₺ X 36 = 135.617,01 ₺ |









